Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek illik hozzám a...

Szerintetek illik hozzám a magyar vizsla?

Figyelt kérdés
Nagyon hiper aktív vagyok. Egy órától hét óráig sok időm van amit kutyára is tudnék hasznosítani. Sokat sétálok és biciklizek kb. egy-két órát. Nagy udvarunk van.Elöl kissé famentes hátul pedig nagy erdőszerű tele nagy kandúrokkal meg a szomszéd tyúkjával.A válaszokat előre is köszönöm!!!!!

2014. aug. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem illik! ;) de ha hozzáfér a tyukokhoz az nem olyan jo mivel vadászkutya és elfogja őket! De illik hozzád mivel ha hiperaktiv vagy akkor a kutya jol fogja érezni magát mivel a magyar vizsla is hiperaktiv!
2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jó lenne hozzád, bár a csirkékhez hozzá kell szoktatni mert mégis csak vadász kutya, és azt ugye tudod hogy ezt a fajtát nem lehet kint tartani, mert nagyon rövid bundája miatt télen könnyen megfázhat.
2014. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne kint tartani? Az én vizsláim kint laktak, bejöhettek volna a házba de nem akartak. Sokat foglalkoztunk velük, dzigetelt házuk volt és semmi bajuk nem volt soha. Szerintam ha sokat foglalkozol vele akkor ajánlom a magyar vizslát!
2014. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hiperaktivitásod az 1-2 óra sétában/biciklizésben merül ki? Mert akkor én azt nem nevezném hiperaktivitásnak.


A szomszéd tyúkjainak annyi lesz, nem is értem mit keresnek a te udvarodon.


Szóval, én így a leírtak alapján nem mondanám éppen neked való fajtának.

2014. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én úgy vagyok hiperaktív hogy egész nap futkározok mászom a fákat stb. Én egy nap kb. 2 órát mozgok és még MELLETTE biciklizek és sétálok egy két órát! Szerintem abból amit leírtatok illik hozzám a vizsla. Úgyhogy köszönöm a válaszokat és ha valakinek van még hozzászolnivalója kommentezzen nekem.Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!!!!!!!!!
2014. aug. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!