Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever mellé magyar...

Golden retriever mellé magyar vizsla?

Figyelt kérdés
Ha külön költözök, viszem magammal a 6 éves golden retrieveremet. De szeretnék mellé egy magyar vizslát is. Mindkettő megkapná amire vágyik: sok séta, rendes kaja, szeretet. Mindkettő ivartalanítva lenne természetesen. Eredetileg menhelyi kityát fogadtam volna örökbe, de én hosszú távra tervevek kutyát. Ettől nagyan nagy bűntudatom volt, ígyhát a közeli menhelynek adományoztam egy nagyobb összeget, és vettem nekik 100 kg tápot, és sok pokrócot, itatótálat.
2014. aug. 9. 10:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de a táp Brit Premium large breed volt.
2014. aug. 9. 10:55
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Mi a kérdésed?
2014. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
És mi a kérdés? Vagy csak elismerést vársz?
2014. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel a kérdés mezőbe kell írni a kérdést a weboldal szerint..
2014. aug. 9. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, Golden mellé vizsla, szerintem nem rossz! ;)

Amúgy szép dolog volt ez a menhelyes dolog!

2014. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Oké. Golden mellé vizsla? Oké. Mehet, ha van rá időd. De a többi része a dolognak, miért volt lényeges?
2014. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél vizslát, nem neked kell megmenteni a világot. Már így is sokat tettél. Talán egyszer a jövőben majd örökbe is fogadsz.
2014. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

De hát itt nincs kérdés. Leírtad, hogy értesz a kutyákhoz, felelős gazdájuk lennél, feltételezem, hogy a kutyafajtákat is ismered valamennyire, nyilvánvaló, hogy senki nem fogja azt mondani, hogy "húúú neeee, csak azt ne".

De tessék azért: igen, jó ötlet a golden mellé egy vizsla.

2014. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

Eredetileg menhelyi kityát fogadtam volna örökbe, de én hosszú távra tervevek kutyát.


??? A menhelyi kutya amolyan rövidtávú kutya csak, vagy mi?

2014. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Én mindenképp fajtatiszta kutyát vennék, ahol a szülők be vannak vizsgálva. Egy menhelyi kutyák általában szaporítottak sajnos. :( Így egy tenyésztői kutya jóvalta tovább él, és nincsenek betegésgei, de ha van, akkor az elmondja a tenyésztő.


Másrészt azért írtam így le, mert megszakad a szívem a menhelyi kutyákért. És így nem egy kutyát mentettem meg, hanem sokkal többét. Plusz így gondoltam néhány ember nem fog itt beszólogatni, hogy jaj, én rá se nézek e menhelyi kutyákra..

2014. aug. 9. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!