Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időbe telik amíg a...

Mennyi időbe telik amíg a kutyám hozzászokik a fojtóhoz?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem neki fojtónyakörvet, mert már nem győztem erővel, most 6 hónapos, épp itt az ideje hogy megtanuljon szépen sétálni. Azonnal fel is raktam rá, de ugyanúgy húzott, talán 1-2-szer esett le neki hogy nem kéne megugrania, mert az fáj. De amúgy ugyanúgy húzott. Az a kérdésem, hogy kb. mennyi időbe telik mire megtanulja hogy ne húzzon, és kell-e még ezek kívül magamnak is intézkednem ha húz, vagy elég annyi hogy fojtó van rajta? Azt hittem ha érzi hogy fullad, azonnal abbahagyja, de nem, ez a kis hülye ugyanúgy csinálja.

A suliban egyenlőre alap engedelmességi tréning van, még nem tanuljuk a sétát. Amúgy szépen tanul, csak sokszor önfejű.



2014. aug. 22. 08:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak majd ne lepődj meg, ha holnap is le kell vele meccselned. Az elején idő kell nekik, hogy felfogják, ez a csoda nem 3 napig tart :-)
2014. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ezzel számoltam! Holnap dolgozom, a párom viszi a suliba. Már előre felvilágosítottam, hogyan sétáltattam ma, hogy ugyanúgy csinálja ő is.

Meg fogja tanulni, nagyon okos kutya.

2014. aug. 23. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!