Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 35-40. 000Ft-ért lehet egy...

35-40. 000Ft-ért lehet egy Bichonom?

Figyelt kérdés
Fajtiszta kutyát szeretnék.Nem kell hozzá törzskönyv.Szerintetek megoldható?

2014. aug. 22. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha utána több 100E-et akarsz dokinál hagyni persze. Így maximum fajtamentőknél keress, olx és társainál ne. Ja és tk nélkül nem tekinthető fajTAtisztának, és minden kutya fajtiszta.
2014. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Keveréked esetleg.
2014. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2014. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó és hasznos a link utolsó kommentelő, remélem sokakhoz eljut!
2014. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
"Fajtiszta kutyát szeretnék.Nem kell hozzá törzskönyv." fajtatiszta`törzskönyv...komolyan, térjetek már észhez...fajta jellegű keverékért meg nem adunk pénzt, hanem elhozzuk a menhelyről és adakozunk a menhelynek...
2014. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

Bolognese vagy havanese?

Ha havanese akkor lehet én 25 000 Ft-ért vettem de szerintem a Bolognese is ilyen árba lehet kB.

2014. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

a sok okos...:)

ennyiért lehet de nem árt megnézni hogy kitől veszed. sok embernek a törzskönyv jelenti az egészséges és fajtatiszta kutyát de ezzel nem kell foglalkozni. a lényeg az hogy az adott kutya egészséges legyen. a genetikát úgysem tudod befolyásolni. meg aztán ha tudnád hogy ma már milyen könnyű törzskönyvet venni egy kutyához...

MOST SZÓLOK HOGY NEKEM NE ÍRJON SENKI VÁLASZT MERT NEM FOGOM ELOLVASNI!

2014. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

6.-os vagyok

Én azért mégis írnék választ 7.-nek még ha nem is olvassa el.

Azt hittem, hogy egyértelmű ha veszel egy kutyát akkor megnézed, hogy egészséges legyen fülét, szemét stb.

Az en kutyám 4 éves 3 honaposan vettük és semmi baja nincs.

De te biztos jobban tudod.

2014. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
6.os írtam privát üzit ha nem gond.:)
2014. aug. 22. 23:56
 10/21 A kérdező kommentje:
Menj inkább aludni mint hogy itt osztod mindenkinek az észt hogy te milyen okos vagy. Álljál már le.Kinek képzeled te itt magadat? Vagy most épp nincs ügyed,nem tudsz in agyalni és olyan ideges vagy hogy itt okoskodsz? Mert gondolom az ilyen okos és magas intelligenciával rendelkező emberek már rég valami orvosi szakja van esetleg bíró vagy ügyvéd? Nem,de?! Olyan okos vagy hogy nem lehet utol érni.Biztos van kutyád inkább vidd el sétálni.
2014. aug. 23. 02:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!