Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit Bull, vagy Amstaff a kutyám?

Pit Bull, vagy Amstaff a kutyám?

Figyelt kérdés

A kutyámról szeretném azt megtudni, hogy Pit Bull vagy Amstaff, esetleg keverék?

És még annyit szeretnék megtudni, hogy 4 hónaposan a 7kg az jó testsúly neki?

Előre is köszönöm!


[link]


[link]


[link]



2014. aug. 24. 16:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami kis cuki mix, remélem a megvásárlásával nem valami szaporítót támogattál.

Nem mellesleg ezek a szöges nyakörvek max dísznek jók és egy ilyen pici kutya még kárt is tehet magában vele.

Egyébként nekem is van, sőt, kb. minden alkalomra van külön nyakörvünk...ha pl. vacsizni megyünk párommal és jönnek a kutyák is, van "ünneplős", de pl. egy sima kocsmázáshoz nekünk is van hasonló szöges...fő, hogy stílusosak legyünk:)

2014. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ma 17.15

Az nem szöges nyakörv.

Szegecselt. Van közte némi különbség. Én nem használok ilyesmit, de pl semmi pénzért nem raknék a kutyáimra sem pink színűt, sem vastag, népi motívumokkal ékesítettet, sem kristályokkal kirakottat.

2014. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Jaja, ez szegecselt nyakörv.

Szöges nyakörve leginkább a pásztorkutyáknak van/volt és azok ilyenek:


[link]

2014. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Negy honaposan ha pit vagy staffi, akkor sztem eleg keves a het kilo. Dehat nem az. De irto edi.
2014. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én pit keverékem kicsike, de 4 hónaposan 10-11 kg volt.

Mekkora a marmagassága?

Mivel eteted?

Keverék egyébként a tiéd is.

2014. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami bull típusú mix, így akár jó is lehet a 7 kiló, bár könnyebben meg lehetne állapítani egy olyan képről, ahol oldalról, vagy felülről látszik.

Viszonyításként, a staffbullom (felnőttként kb fele akkora, mint egy amstaff) 6 hónaposan 10 kiló.

2014. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A marmagassága 30cm(+/- 2-3 cm mivel nem nagyon hagyta megmérni) :D Nem valami drága táppal etetem, plusz kap néha házikosztot(maradékot), persze semmi fűszeres dolog. Abban biztos voltam, hogy bull típusú :) Sajnos eléggé sovány volt, mikor vettem 3 hónaposan, még jó, hogy elhoztam. :) Egyébként makk egészséges, oltásokat megkapta, féregtelenítve van stb. :)
2014. aug. 25. 13:46
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem a kor, a fajta és a magasság számít az ideális súlynál, hanem az, hogy ránézel a kutyára és nem sovány, bordamutogató, de nem is kövér, töltött zokni.
2014. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Egy kicsit lehet látni a bordáit, de mondom sovány volt, mikor elhoztuk. :/ De örülök, hogy elhoztam, nem biztos, hogy megmaradt volna ott, ahol volt.
2014. aug. 25. 15:02
 20/23 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

30 cm-hez végülis nem rossz a 7 kg.

Az enyém akkoriban 40 cm környékén volt.

2014. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!