Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pitbullnak mikor jön létre...

A Pitbullnak mikor jön létre az a bizonyos szájzár?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 01:47
 1/3 anonim válasza:
0%

Én ugy tudom hogy kutyánként változo de egyéves koráig biztos sikerül de harongyot akasztasz fel neki valahova és

azt cibálja és akor hamarabb bekövetkezik utána tud vele báni de vavitsatok ki ha roszul tudom

2010. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint fajtára jellemző tulajdonság, a szájzár nem létezik. Ez egy betegség, ami a túlltenyésztés és sok egyéb ok miatt bármely kutyánál kijöhet. A piteknek szimplán olyan iszonyatos erejű a harapásuk, hogy sokan - tévesen - azt hiszik, hogy szájzárat kap.
2010. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor, amikor nem akarja elengedni amit fog.A szájzár bizonyos betegségek tünete.Se az egészséges pitnek, se más fajtának nincs szájzára.Egyszerűen baromi erős,ehhez mérten baromi makacs is, és ha nincs kedve valamit elengedni hát nem is fogja. Ebbe némi fuldoklás is belefér...:))
2010. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!