Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudassam kutyámmal,...

Hogyan tudassam kutyámmal, hogy én vagyok a falkavezér?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Én egy napig koplaltatnám a kutyát, majd egy jó kis jutalomfalatos tréningbe kezdenék. Pillanatok alatt leveszi a szitut és erőszakmentes. Nekem a mindenféle hátra fektetés és egyéb varázslások nem jöttek be.

Ha tanítod a kutyát két napig. (egyszerre 5-10 perc), és nincs nagy változás, menj el egy kutyasuliba (lehet a sorrendet cserélni is, elöször suli utána otthoni tréning)

2014. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha valóban Te vagy a falkavezér, akkor azt a kutya magától tudni fogja.


A falkavezérség nem csak abból áll, hogy szót fogad, és előre enged. Minden mozdulatoddal, tetteddel azt kell sugároznod, hogy Te irányítasz, biztos vagy önmagadban és a kutyában is. Ezt a dolgot legelőször is saját magadban kell rendezned. A kutya meg alkalmazkodik.

2014. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

pisilj oda egybõl ahová õ pisil.:)

ezért le leszek pontozva... de amúgy ezzel tényleg megalázottnak érzi magát.

2014. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A kutya tudni fogja hogy te vagy a főnök. Elég ha határozottan, de szépen szólsz hozzá.
2014. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A " falkavezérség" nem egy szakma, vagy státusz, amit tudatni kell a kutyáddal. A mindennapi életben azt jelenti, a kutyádnál eléred, hogy azt tegye, amit te elvársz tőle.
2014. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kittycat180 válasza:
Határozott parancsokat adj szigorú hangon,valamint amikor sétálni viszed akkor sose hagyd,hogy ő lépjen ki illetve be a kapun először.Mindig neked kell először kilépni és belépni.Így meg fogja tanulni kij áll fentebb a ranglétrán
2014. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kittycat180 válasza:
*ki
2014. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!