Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "lányos" kutyát ajánlat...

Milyen "lányos" kutyát ajánlatok nekem? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lesz a 17. születésnapom és megbeszéltem a szüleimmel és a barátommal,hogy közösen vesznek nekem egy kiskutyát.

Olyat szeretnék ami kicsit "lányos", leginkább lányok kapnak ilyen kutyust, lehet őket csinosítani :)

Fontos lenne,hogy kis termetű legyen és alkalmas a lakásban való tartásra. Nem nagy mozgásigényű, de azért ne legyen egy "lusta disznó". :D

Árban olyan 100-150 eurót tudnának rá áldozni, nem kell,hogy törzskönyves legyen,de mégis fajtiszta.

Ezek alapján ti milyen kutyust ajánlatok nekem, melyik fajta jutott erről eszetekbe? :)



2014. aug. 25. 16:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 sippara ***** válasza:
95%
Leírás alapján egy nagyobbacska barbie-t ajánlanék, azt lehet "csinosítani", és nem több, mint 150 euró. A törzskönyv nélküli fajtiszta kutyát úgy hívják, hogy keverék, sőt, "csak" fajtiszta kutyáknak nem is ad soha senki törzskönyvet, macska/ló/delfin-kutya keveréket meg igen ritkán kapni.
2014. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a "kedves" választ, tarts egy kis délutáni szunyókát,hátha jobb kedved lesz utána! :)

Ha nincs normális válaszod,akkor inkább ne is írj ide.


Akkor úgy fogalmazok: Nem kell,hogy törzskönyves legyen, elég ha a szülei azonos fajták :D

Ha neked ettől jobb napod lesz... :)

2014. aug. 25. 16:49
 3/51 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a barbie-t maximum a dobermanomnak tudnám odaadni, had játsszon vele.. :)
2014. aug. 25. 16:51
 4/51 anonim ***** válasza:
0%
spániel?
2014. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 sippara ***** válasza:
94%
Egen... lányos kutyUST akarsz, amit lehet csinosítgatni, max 150 euróért, ne legyen tks, de legyen FAJtiszta, és dobermanod van.... vedd ki a kezed a biliből. Komolyra fordítva a szót: első körben egy kutyás könyvet ajánlanék, vagy pár google keresést, utóbbi nyilván olcsóbb, de mindkettőből rájönnél, mekkora baromságokat írtál.
2014. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok vagy mini yorki vagy bolognese kutya? A spánielt inkább mégsem ajánlanám mert az inkább nagy mozgásigényű.
2014. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Nem értem mi bajod van!

Nem az volt a kérdésem,hogy köss bele,hogy nem azt írtam,hogy kutya, hanem,hogy kutyus :) És azt hiszem valahogy le kellett írnom,hogy milyet szeretnék,hogy nem egy stafira gondolok, hanem például egy westi-re vagy hozzá hasonlóhoz :)

Az olvasók nem gondolatolvasók,hogy tudják milyen kutya kell nekem!

A dobermanommal meg végképp nem értem mit magyarázol, attól,hogy van dobermanom már nem lehet egy teljesen más jellegű kutyám? :D

Inkább menj innen és szállj le rólam, kérlek! :)

2014. aug. 25. 17:00
 8/51 anonim válasza:
72%
Nem tudom kérdező, nem értek a lovakhoz.
2014. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Bocsi,hogy nem neked válaszoltam először! :)

A spániel nem is tetszik annyira.

Egy bologneset vagy egy yorkit kaphatok már ilyen áron? :)

2014. aug. 25. 17:01
 10/51 anonim ***** válasza:
94%

Sippara felhasznalot halgasd meg!

Nem neki kell egy kis szunyokka, hanem neked 3 ev kutyatanulmanyozas.

2014. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!