Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lányos kutya a Westi?

Szerintetek lányos kutya a Westi?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nagyon aranyosnak találom a Westi kutyákat. Szerintetek nagyon lányos kutya? A nővéremnek van egy Yorik-ja és szerintem annyira nem lányos mint az olyan kutyák. szerintetek??? :))

2014. ápr. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nem egy pasit ismerek westivel.
2014. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben...Köszönöm:)
2014. ápr. 2. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg a yorki se lányos, legfeljebb lehet úgy nyírni, hogy külsőleg ránézésre úgymond "lányos " legyen, ettől még nem különösebben nevezném lányosnak.

A westhighland terrier is egy terrier, következetes nevelést igényel, ami az amatőr kutyatartók körében pont az "aranyosság" miatt nehéz, (vagy szerintük összeférhetetlen) de ha valaki ismeri a jellemüket, nem a lányosság jut róla az eszébe.

2014. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bettyh.20 válasza:
34%

Nem lányos kutya :D :D max fiúsra nyiratod :D

Nekem Yorkim van és szerintem az már lányos kutya ;)

2014. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincsenek lányos meg fiús fajták. Ha utánanézel a westie történetének, láthatod, hogy nagyon is fiús célra lett kitenyésztve (vadászat). Csak az utóbbi évtizedekben lett öleb, de láttam dokumentumfilmen, hogy Angliában még mindig indítják műkotorék versenyeken.
2014. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen még nem gondolkoztam, hogy egy kutya fiús vagy lányos, szerintem nem lehet így csoportosítani a kutyákat :D ha Westit szeretnél csak nyugodtan ! :)
2014. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!