Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ürüléket evett a kutyuso...

Kutya ürüléket evett a kutyusom, nálatok is előfordult?

Figyelt kérdés
Másfél év alatt még nem fordult elő mert vigyázok fel ne szedjen valami mást is de most picit el gondolkoztam azt vettem észre hogy valamit rág , gyorsan meg néztem és kaki volt.Nektek is volt már így , nem lesz tőle semmi baja?

2014. aug. 25. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sajátját ette?


Amúgy valami hiányra utalhat a kaki evés. Mivel eteted?

2014. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Allergiás valamire és most épp diétázik .Megvonásos és provokációs diétán van hogy meg tudjuk mi az oka.A kiütések formája és színe alapján csirke fehérje allergia.
2014. aug. 25. 17:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Borjúhúsos rizses tápot ami hipoallergén , rízs, zöldég. De így tünnek el a kiütések lassan .
2014. aug. 25. 17:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a saját ürülékét ette.
2014. aug. 25. 17:50
 5/11 A kérdező kommentje:
A kacsa hússal szeretnék meg próbálkozni neki mert az is kell a szervezetének. Orvos ajánlotta ezt a diétát így tudjuk meg szüntetni az okot
2014. aug. 25. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért ne nagyon hagyd neki. Az én kölyök vizslám madárürüléket evett, modnanom sem kell hogy állatorvosnál kötött ki.. Hányt, begyulladt a torka, lázas volt stb..

És ha mentek vissza a dokihoz, mindenképp mondd el neki hogy ürüléket evett!

2014. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp mondom, még ne volt neki ilyen eset.
2014. aug. 25. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az én vizslám rendszeresen megy ki, ha érzi, hogy a másik kakilt.Pedig vak szegény.Na persze a szaglása felerősödött. A macskakaki a fő csemege, azt mindkettő enné, ha nem szedném fel, bár volt, hogy elkéstem. Nem tudom miért csinálják, mert tápot többször is váltottunk és mindig a legjobbat kapják. Jó lenne tudni, hogy lehet ezt kivédeni.
2014. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Nagyon csúnya bélfertőzése volt a vizslámnak az ürülékevéstől, úgyhogy nem szabad hagyni semmiképpen.
2014. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya vitaminhiányos, akkor eszik ürüléket. Ne hagyd neki, és mielőbb beszélj az állatorvossal.
2014. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!