Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a kutyám mindenkivel du*ni akar?

Figyelt kérdés
Mindegy ,hogy éppen ember lába vagy egy másik kutya mindenkivel akar szeretkezni.Ez normális egy 1 éves kutyánál ?
2014. aug. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
De kinos lehet setaltatni XD
2014. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kanos, hanem neveletlen, te meg hagyod neki. Ezzel akarja kimutatni, hogy ő a falkavezér. Tiltsd ez a viselkedést, különben a fejedre nő.

(Csak, hogy kicsit belegondolj: szerinted az ember lábán mégis mi indítana be egy kutyát? Nem olyan hülye, hogy a te feromonjaidat összekeverje egy tüzelő szukáéval.)

2014. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Elvileg igen, de nekem se csinálta ezt a kutyám..Kan kutyád van biztos, így dolgoznak benne a hormonok.Kasztráltatással tudsz segíteni a problémáján, de az is jó lenne ha normálisan nevelnéd, nem engednél meg neki ilyen dolgokat.
2014. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Nem,ez nem normális és nézz utána a falkavezérségnek is!
2014. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se csinálta ezt a kutyám, pedig kan kutyáról van szó.Most 4 éves és én neveltem, tanítottam, 2 hónaposan kaptam meg még 2010-be.Minden vágyam egy kutya volt, azelőtt évekig fűztem a családot hogy had legyen egy kutyám, de sose kaptam meg.Nem csüggedtem és utánaolvastam különféle kutyás könyvekbe, interneten hogy miképp és hogyan kell egy kutyát tartani, nevelni, tanítani.Nem is bánom mostanra hogy csak 2010-be kaptam meg, mert addigra megtanultam mindent ami szükséges volt hozzá.De neked ez a tudás hiányzik a kobakodból, ezért nem tudod a kutyádat a sétáltatásnál kezelni, gondolom otthon se.Tipikus falkavezér viselkedés, megmutatja hogy ki az Úr a háznál.Fojtónyakörvvel lehet a sétánál korrigálni, én kutyám is szinte szóra megy.
2014. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mesélek neked egy történetet.


A négyszögletű kerek erdőben farkasék falkában élnek. Mint minden közösségben, itt is vannak szabályok, mégpedig az hogy az Alfa (a vezérfarkas) az uralkodó, ő eszik először a zsákmányból, ő vezeti a falkát vadászatkor, a többieket kénye-kedve szerint megtépheti ha valaki rendetlenkedik, ééééés mivel ő a legtökösebb farkas a falkában, ezért csak neki lehetnek kölykei. Nyilván a többiek nem is merik felvenni vele a harcot, hisz ő olyan erős, bátor, meg hát csak ő a főnök, ki lenne az a hülye, aki magára haragítja?


Na most, jól tudjuk, hogy a kutya a farkas rokona, a kutya is falkában gondolkodik, a kutya az emberek között úgy érzi magát, mint egy falkában.


Mi következik abból, ha a te kutyád mindenkivel du*ni akar? Milyen jogon teszi ezt? Gondolkozz! Mert úgy gondolja, hogy a ti falkátokban bizony ő a tökös Alfahím, a "vezérkutya", ti pedig a kis csicskások, akikkel bármit meg lehet tenni.


Nem kicsit, hanem nagyon le kellene faragnod az egójából, és neked kerülni vezetői pozícióba. Neveléssel, tiltással, utánaolvasással. Kezdd mondjuk itt:

[link]

2014. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KGabi0000 ***** válasza:
Az unokatestvérem kutyája is ezt csinálta,nem foglalkoztak vele soha,amikor megvették,akkor egy kicsit,de utána egy év múlva már le volt szarva a kutya,de az ivartalanítás után nem csinálta ezt.Neked is ezt kéne,attól jobb lenne és ezt is abbahagyná.
2014. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,nevelėsi hiba.A lábadra ,meg más,nem tüzelő szukára nem a levezetetlen szaporodási ösztöne hajtja.
2014. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!