Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 honapos rottweilerre lehet...

4 honapos rottweilerre lehet fojtonyakkorvet hasznalni? Ha nem akkor mikortol lehet

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 22:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4 hónaposnak sima nyakörvvel is megtaníthatod, amit akarsz. Ne hasonlítsd egy felnőtt kutyához. Egy ilyen kis kölyöknél elhasználod azt az eszközt, amit netán felnőttnél kellene használnod.
2014. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mas hasznalt mas nem hasznalt :) akkor most mi az igazsag lehet vagy nem ? eloszor is a valaszolok kozul kinek valt be kolyokkent ez a modszer. es ha igy kicsinek megtanulja hasznalni es nagykoraba nem is kell?
2014. aug. 27. 20:20
 13/17 anonim ***** válasza:
De egyáltalán MINEK KELL fojtónyakörv egy négy hónaposra, de még akár egy felnőtt kutyára is??? Tanulj meg vele sétálni, vidd kutyaoviba, később suliba, ha egyedül nem boldogulsz! Én a második rottimat nevelem, egyiken sem használtam fojtót, mégis tudtam velük sétálni. A nevelésre tedd a hangsúlyt, ne a mankókra!
2014. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a fojtó! Mi baja lehetne tőle, de most komolyan?
2014. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szerintem sem lehetne baja hat nem rancigalnam en se. kedves rottweiler gazda te hogyan tanitottad porazon menni oket?
2014. aug. 27. 20:40
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, ezt most tőlem kérdezted?
2014. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
miert kell ekkora dolgot csinalni ebbol a kerdesebol? az benne van a kerdesben ha nem lehet meg akkor mikortol? nem egybol arra kell gondolni hogy olnem a kutyat szoges folytoval meg ilyenek no vagyok nem ferfi hogy azert tartsak rottweilert hogy durva kinezetu legyen mert ugy vagyok kemeny vele. nincs nekem szuksegem arra csupan megkerdeztem lehet e addig mig szepen megy csak setakor raknam ra es mellete a bornyakkorv is ott lenne nem hulye a kutya ha huzz vagy 6 szor es kellemetlen neki szerintem tudni fogja mar. egybol rateszem a porazt a bornyakkorvre es tovabb ugy tanulunk. neha neha kene csak
2014. aug. 28. 08:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!