Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretek futni, sétálni, bringázni, gyakran megyek a dunához. Nem vagyok otthon ülős, inkább le megyek a parkba. 54nm-es lakásban lakok, házunk mögött van egy agilyti pálya. Kistestűt kutyát szeretnék.

Amiket nem nagyon szeretnék: Shar pei, Basset Hound, Bichon-ok, yorkshire terrier, csivava, jack russel terrier, mopsz.

Köszi a válaszokat!


2014. aug. 27. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Beagle.
2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sokat tudnál vele foglalkozni, és sokat tudnád mozgatni, akkor sheltie (Shetlandi juhászkutya)
2014. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-hez, szerintem is sheltie. :)
2014. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Törpe pinscher, beagle, angol cocker spániel, sheltie, törpe uszkár.
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 27. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére, amiket írtál, pont nem az ilyen aktív életmódon bírják, úgyhogy én is javaslom a sheltie-t, foxit, tacskót. Azon nem gondolkoztál, hogy egy menhelyről fogadj be? Jobb helyeken ismerik már a kölyök kutyákat is annyira, hogy pár hónaposan megmondják, nagyjából hogy viselkednek, mennyire aktívak, persze ez sem garancia, az összes kiskutyának a játék az élete.
2014. aug. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!