Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyával...

Mi a véleményetek a kutyával való tömegközlekedésről?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet szerintetek? Szoktak lenni konfliktusaitok? Értek már atrocitások? Mik a tapasztalataitok, véleményetek?

2014. aug. 27. 14:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat és a segítséget! Túl vagyunk a nagy feladaton! A kutya nagyon ügyesen viselkedett, pedig tömve volt a busz, még menekültek is voltak(akiket egyébként nem szeret)! A szájkosárral sem volt probléma, rátettem és tűrte.
2014. aug. 27. 18:47
 12/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ölben vagy boxban már 8 hetesen viheted. Pont ma láttam egy kis bull típusút, sztem 8 hetes lehetett.

Farokra-lábra lépés sajna természetes, pedig előtte az ember LÁTTA ,hogy ott a kutya.

Volt, hogy több gyerek rohamozta meg, még pacsikat-pitit is kértek a mozgó buszon :D

Volt, hogy kioktattak, hogy nem buszra való...

Lényeg: oltási könyv, póráz és SZÁJKOSÁR

2014. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Szuper, ügyik vagytok! :)
2014. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Pedig egyébként egy kis pukkancs dög, makacs, akaratos... és dolgozunk a falkavezérségen is. Régen voltam már rá ilyen büszke! Olyan jó érzés volt, mikor a buszon összesúgtak mellettünk az emberek, hogy nézd milyen okos :)
2014. aug. 28. 08:17
 15/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Az valóban nagyon jó érzés! Ahogy az is, mikor a kisgyerek "miért van kosár a kutyus orrán" kérdésre anyuka nem azt mondja, hogy "mert harapós", vagy "ne tudjon harapni", hanem "azért, mert buszon kötelező"...
2014. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

hát arra itt még sokat kell szerintem várni... itt az anyukák azért sem szólnak, ha a gyerek cukkolja a kutyát, mert "szájkosárban úgyse tudja megharapni"...itt még mindig nagyon sok a begyöpösödött, paraszt agyú ember...

Indulás előtt egy néni csodálkozva kérdezte, hogy ugye nem akarunk-e felszállni a buszra és meghökkent mikor azt mondtam neki, hogy de. Kérdezte, hogy dehát minek, mire mondtam neki, hogy nekünk is el kell jutni Aból Bbe valahogy... Aztán mondta hogy na az ő kiskutyájával soha, mert a kutya láncra való, nem érti minek ekkora felhajtás körülötte...meg biztos majd összepiszkítja a buszt, meg mit csinálok, ha majd megharap valakit

2014. aug. 28. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!