Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkeszárnyat kaphat kutya...

Csirkeszárnyat kaphat kutya nyersen? B. A. R. F. vagy Prey szerint akarom etetni, és ezt adnám neki csontos húsként.

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne kaphatna.
2014. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak sertés húst nem kaphat nyersen a kutya.


amúgy miért ne kaphatna? Ezeknek az étrendeknek pont a nyers etetés a lényege.

2014. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy a csirkecsont szilánkosan törik és kárt tehet a kutya beleiben.
2014. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csontos húsokból én csak a "csöves" csontokat nem adom nekik, pl. amik szilánkosan törnek, mint pl. liba és kacsa lábszár csont, de a szárnytövet sem. Csirke nyugodtan mehet.
2014. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. voltam. majdnem igaz, amit a 3. írt, de a csirkének mégsem úgy, ahogy a libának és a kacsának. A csirke csont nagyon zsenge és nagyon jól szét tudják aprítani és másképp törik.
2014. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen a csirke csontos valóban igaz, bár szerintem ezt nem vették figyelembe régen és gyakran még ma sem, nállunk is volt ilyen, és semmi baja nem lett a kutyáknak
2014. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz (csak FŐZVE törik szilánkosan a csirkecsont, nyersen sokkal puhább, egészen más az állaga), én mondjuk pulyka/kacsa néha csirkefarhátot adok a kutyámnak csontoshúsként. Gazdaságosabb :) Jó még a csirkefej bőrös nyakkal együtt (csőr nélkül), de a csirkeszárny is okés, csak nem túl olcsó :)
2014. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És csirkeszárnyból,hogy lenne az arány? Ugyanúgy 20-30 %,mintha farhátat kapna?
2014. aug. 29. 00:54
 9/9 anonim ***** válasza:

'Egy tipikus BARF étrend 60-80%-os nyers csontos húsosból (melynek mintegy 50% hús, pl. csirke nyak-, hát és a szárnyak) és 20-40% gyümölcsből, zöldségből, belsőségekből, tojásból, tejtermékekből áll. Ehhez adható csukamájolaj, vagy valamilyen halolaj, az Omega-3 zsírsav pótlására.'


[link]

2014. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!