Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 évesen járhatok a kutyámmal...

13 évesen járhatok a kutyámmal kutyaiskolába? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek járhatok? Félek,hogy valamit nem fogok érteni amit az oktató mond! :(

Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 27. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk is járnak gyerekek.

Az alapengedelmes nálunk a klasszikus ül, fekszik, marad, lábnálkövetés, behívás, közömbösítés (pórázzal és anélkül), meg mutatnak trükköket is, hogy leköthessük a kutya agyát otthon is :-)

Szerintem érdemes elmenned. Nekem is teljesen más alapokra helyezte a kapcsolatomat a kutyámmal.

2014. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a segítséget! :) de csak jövő nyárra megyünk,mert suli idő közben nem lehetne megoldani :) én és a barátnőm is velem tart az ő labradorjával :) Jó lesz,már előre látom! :D legalább nem fogunk unatkozni és mind a ketten kutyabolondok vagyunk! :) persze a suliba először jönne velem az apukám is :)...és miket kell majd vinnem?
2014. szept. 5. 18:47
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kényelmes nyakörv, póráz, puha jutalomfalat, amit gyorsan le tud nyelni, mondjuk virsli, parizer, sajt, jutifalattartó, víz és játék, pl. labda, kötél, stb. Ja, és persze kakizacsi.
2014. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :) és esetleg hám nyakörv helyett? :/
2014. szept. 6. 16:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyakörvvel könnyebben irányítható, mint hámmal, de ez a te döntésed.
2014. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
rendben,akkor nyakörv lesz :) köszönöm! :)
2014. szept. 6. 18:04
 17/18 A kérdező kommentje:
1 a gond..hogy nem vagyok a legvékonyabb :/..de nem is aza 100 kilós kategoria..csak van pocakom..az baj?
2014. okt. 1. 19:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem baj :-) majd most lefogysz!
2014. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!