Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az, hogy ha veszek...

Miert van az, hogy ha veszek egy telefont 100 ezerert, mindenki egyetert, hogy jo vasart csinaltam, de ha kutyat veszek ennyiert, hulyenek neznek?

Figyelt kérdés
Pedig a telefon csak 3-4 evig lesz velem, a kutya meg 10-15 evig. Telefonra megsem mondjak, hogy 30-ert pont ugyanilyen jo kinai masolatot kapsz, vagy miert nem veszek hasznaltan ahelyett, hogy ujat vennek.
2014. aug. 28. 07:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hülyeség 100-ért telefont venni. Soha olyan strapabíró telefonom nem volt, mint egy 20ezres sony ericsson, pedig többször földhöz is vágtam.
2014. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Valójában telóra is azt mondják hogy hülye vagy meg kutyára is, főleg mivel utóbbit ingyen is megkaphatod ès mègcsak hardveresen/szoftveresen se rosszabb mint a 100as. Namost hülyènek lenni jogod van, csak akkor ne rinyálj azèrt ha valaki megmondja az igazságot, hanem viseld el büszkèn.
2014. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%

TALÁN azért, mert menhelyről is menthetne az illető, ahelyett, hogy nagy drága kutyákkal büszkélkedik.

Én azért nem díjazom, aki ennyiért vesz telefont, mert azért ennyi erővel már 4 kutyának elegendő kennelt és egyéb fontos dolgokat csinálhatna.-ennyi pénzből.

2014. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Félre ne érts, én is százszor előbb költenék egy kutyára ennyit, mint egy telefonra, de én azért tartom hülyeségnek, mert alapból nem preferálom a kutyavásárlást. Sznob dolognak tartom, hogy egyesek ennyiért vesznek fajkutyákat (/macskákat), tenyésztőtől, mikor több ezer kóbor kutya (/cica) mászkál az utcán, illetve a menhelyek is tömve vannak, tele csodálatosnál csodálatosabb állatokkal, akik akik azért (is) vannak ott, mert egyesek nem hajlandóak 'lealacsonyodni' (mintha bármivel is kevesebbek lennének...) a szintjükre.
2014. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

#4-es vagyok:

Egyébként meg egy telefon megvásárlását is hatalmas hülyeségnek tartom ennyiért.

2014. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%
4/5-ösnek: Normálisa ember vagy. Ilyen kéne legyen mindenütt.
2014. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A menhelyi kutyak is nagyon jok, en is ideiglenesezem, elvileg ma jon az uj gazdi a nalam levo retriever keverekert. De sajat kutyanak valoszinuleg tenyesztotol veszek, mert dolgozni szeretnek vele. %Telefonnal is egyetertek, hogy valakinek jo a 20 ezres, masnak pedig kell a legujabb iPhone, de mintha azok, akik telefont szeretnenek jobban felfognak, hogy amit 20-ert kap, az nem lesz ugyanolyan, mint a 100 ezres. Sok kutyavasarlo viszont ugy gondolkodik, hogy szeretne egy yorkit, ugyhogy vesz egyet az olx-rol 20 ezerert, mert tobbet o aztan nem kolt kutyara es egyebkent is,minek a papir, az olyan sznobsag.
2014. aug. 28. 08:06
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, van egy barátom, aki dolgozik a kutyáival. A fajtatisztákkal nyeri a serlegeket, a keverékek, meg az éles munkában jeleskednek (a keverékek alatt itt fajta jellegű mentet kutyát kell érteni).
2014. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

Mert ugye egy embernél is fontos, hogy az illető bizonyítottan nemesi családból származzon, valaki, aki nem ismeri a felmenőit, úgyis selejtes.

Bocs, most bunkó voltam.

2014. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem selejtes! De tul sok olyat lattam mar, hogy valaki megvette a szaporitotol a kutyat olcson, aztan nem is hasonlitott ra.
2014. aug. 28. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!