Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Welsh...

Mennyibe kerül egy Welsh Corgi ( Pembroke ) Hol van tenyésztője?

Figyelt kérdés
Hol tenyésztenek magyarországon belül Welsh Corgikat!? Mennyibe kerül?
2014. aug. 28. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon ez az egyetlen kennel van: [link]

Papírok nélkül szerencsére sehol nem fogsz ilyen kiskutyához jutni, mert még nem kezdték el szaporítani. Mivel nagyon ritka fajtának számít, így 200-300 ezer biztos van egy ilyen kölyök.

2014. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég drága kutyák!
2014. aug. 28. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen áron szerencsére nem éri meg a szaporítóknak ilyen kutyát venni és mivel csak egy kennel van, és az is csak szerződéssel ad kutyát, így talán még jó pár évig elkerüli ezt a fajtát a szaporítás.
2014. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ÉN úgy tudom 1000-1500 Euró is lehet egy kölyök.

Hál isten olcsóbb biztos nincs,mert nem szaporítják agyba főbe...

2014. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az jó, hogy nem szaporítják őket, de lehetne olcsóbb is..:)
2014. aug. 28. 15:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Ferrarit se adnak 2 millióért :D
2014. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én érdeklődtem a fajta iránt (Pembroke), de aztán csak vágyálom lett belőle.

Magyarországon KÉT kennel van, a hiedelemmel ellentétben, nem pedig egy. Mindkettőben viszonylag ritkán (pl. két évente) vannak csak almok. Az egyik kennel tulajdonosának igen erőteljes elképzelése van arról, hogy mi minden tesz valakit jó gazdivá, és ki érdemel kölyköt, (és jogod válogatni a kölykökből mondhatni nincs). Biztos lehet teljesíteni a kikötéseket, és kívánságokat, de azért tenyésztőhöz mérten is magasak.

Az ár kb. 350ezer forint volt egy éve. Szerintem nagyon jó fajta, szívesen tartanék ilyen kutyád, de sajnos nem tudom megfizetni. Kutyakiállításon is viszonylag kevés az ilyen fajta hazánkban, többnyire külföldi tulajok hozzák őket, ritka a magyar tulaj.

2014. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt elfejtettem leírni, hogy a honlappal nem kell foglalkozni, nem frissítik, de almok azért vannak, csak ritkán.
2014. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Helyesbítenék, 3 tenyésztő van Magyarországon, remélhetőleg, jövőre 4 lesz már. Alom ritkán van és tény, hogy itthon 1000 euró alatt nincs eladó kölyök.
2014. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3 tenyésztő? Hm, kíváncsivá tettél. :) Kérlek ha nem is nyilvánosan, de privátban írd meg a 3 tenyésztőt, és az alakuló félben lévő 4.et. Kíváncsi vagyok rá. Köszönöm.
2014. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!