Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék fáraó kutyát...

Hol tudnék fáraó kutyát venni? Magyarországon van tenyésztője?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem Magyarországon nincs tenyésztője. Nézz körbe a környező országokban a szolvákoknál pl két bejegyzett kennel is van, az egyiknél januárra terveznek almot.

De remélem tisztában vagy azzal hogy nagyon mélyen a zsebedbe kell nyúlnod egy ilyen kutyáért, és nem még az átlag 1000 euros külföldi árnál is jobban!

2012. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy millió körül van az ára de lassan 3éve gyűjtök rá! ez az álmom :)
2012. nov. 19. 14:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Remek akkor már csak válaszd ki a neked tetsző kennelt állj sorban a kiskutyáért és sok boldogságot!
2012. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
annyi a bökkenő, hogy csak németül tudok. Szlovákokkal h értetem meg magam?:D osztrákoknál vagy németeknél nincs ilyen kennel ?
2012. nov. 19. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne haragudj, de te szeretnél ilyen kutyát. Amikor én kezdtem el nézegetni a saját magam által választott agár fajtát akkor kerestem több órát töltöttem a google előtt és kerestem olvastam stb... Szóval ne haragudj de nem fogok neked kenneleket keresgélni. Amúgy a szlovákok beszélnek angolul, vagy németül esetleg mind a két nyelven, de végső esetben ott vannak a fordító programok is amik tudnak segíteni!
2012. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is kerestem de nem találtam, azért fordúltam ide!
2012. nov. 19. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Beütöttem, hogy fáraó kutya és ezt dobta ki. Nem értek hozzá, és nem is tudom milyen kennel ez vagy, hogy egyáltalán az-e. De nekem nem tűnik megbízhatónak főleg mivel több fajta is van de gondoltam azért belinkelem.

2012. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8, az a honlap egy handler honlapja és már elpusztult a fáraó kutyája, és vele soha nem tenyésztett. :)


Kedves kérdező beütöttem azt hogy pharaoh hound kennels és rengeteget kidobott....

2012. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, mondom nem igazán értek hozzá csak segíteni akartam. Amúgy tartási hibából pusztult el vagy kor miatt? Bocs az offért.
2012. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!