Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 3 kutyám. Hogyan csalogass...

Van 3 kutyám. Hogyan csalogassam ki az egyiket a bokor alól?

Figyelt kérdés
Mert a három kutya közül 2 szuka és az egyiknek kicsinyei vannak és a másik szuka ellopta az egyiket és nem jön ki a bokor alól és morog mindenkire .?
2014. aug. 28. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
De edes, irigykedik.
2014. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 sippara ***** válasza:
85%
Nem tudom, ha az enyémek nem akarnak kijönni valahonnan, akkor odamegyek, megfogom és kihozom őket. Ha ez nem megy, akkor lehet, hogy nem ártott volna nevelni is a kutyákat, mielőtt agyatlan szaporításba kezdesz.
2014. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hát tényleg édes de a másik kutyám már nagyon várja vissza a kicsinyét
2014. aug. 28. 15:20
 4/21 A kérdező kommentje:

a kutyám igenis nevelve van

és mivel én nem vagyok ojan mint ön nem ráncigálom a kutyáimat !

2014. aug. 28. 15:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem ráncigálod, akkor ülj le vele szemben, mosolyogj rá, és várd ki szépen amíg éhen döglik az a szerencsétlen kiskutya.
2014. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 sippara ***** válasza:
87%
Hol volt szó ráncigálásról? Odamegyek, megfogom a nyakörvét, és kihozom. Nem varázslat ám. Mondjuk bevallom, csak az egyikkel személyes tapasztalat, a másikkal még soha a büdös életben nem történt olyan, hogy ne tudtam volna kihívni valahonnan (ezt hívják nevelésnek, ha hívom, jön. Ez az egyik legalapabb feladat).
2014. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem kéne szaporítani és akkor nem lenne Ilyen gond…

Ha már megtörtént a baj akkor vidd be az almot és az anyát a házba a melegbe

2014. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem a rossz megjegyzésekre vagyok kíváncs hanem azoknak a véleményére akik tudnak nekem segíteni.
2014. aug. 28. 15:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én segítek szívesen.


odamész, benyúlsz kihúzod a kutyát, ha morog akkor még jól le is szidod. Elveszed a kölyköt, visszaadod az anyjának, és a "lopós" szukát nem engeded a kölykök közelébe.


Ha tovább kényeskedsz, akkor elpusztul a kölyök. Féltékenységből meg is ölheti az irigy, vagy túl későn veszed el és az anyja ellöki magától.


Cselekedni kel, nem kérdezni, meg kényeskedni, ki mit tesz vagy nem tesz a kutyával.


Ha a Te gyerekedről lenne szó, már kikapartad volna a másik nő szemét...

2014. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát,, köszönöm
2014. aug. 28. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!