Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csalogassam be a vízbe?

Hogy csalogassam be a vízbe?

Figyelt kérdés

Már probálkoztam azzal hogy betettem a vízbe a játékát(ahol még leér a lába),probálkoztam egy vízszerető kutyával bement de gyorsan ki is jött,amikor beúsztam és hívtam akkor utánam jött de mindig kiakar szaladni.!

Egy 5kg-os csivava mix-ről van szó.

Van még remény arra , hogy megszereti a vízet?

(Tudom , hogy a kiskutyák nem nagyon szeretik a vízet ... de azéért még reménykedem benne hogy megszereti :)

Előre köszi a válaszokat


2011. júl. 25. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
csivava mix ez tetszik :) áhh ilyen picike kutyuk nem szeretik ám a vizet :) de én úgy próbálkoztam az én kutyáimmal hogy nyári melegbe vizes kézzel simogattam és egyre több vizet raktam rájuk folyamatosan, nálam tűrték szerintem kipróbálhatnád te is! ha tényleg nem szereti ne csesztesd! :)
2011. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen sajnos az ilyen pici kutyák nem szeretik a vizet pedig jóó lenne .

Rendben kiprobálom hátha sikerül ;)

2011. júl. 25. 22:54
 3/4 anonim válasza:

az én csivavám sem szereti, van ilyen :) mi egy sekély patakkal próbálkoztunk. bejött utánam, hogy ott azonnal feljöjjön az ölembe :)

a fürdetésért sincs odáig, elviseli, nem hisztizik, de különösebben nem is örül neki, utána viszont boldogan hempereg száradásig a szőnyegen.

ugyanez volt régebben a skót juhászommal is, őt bizony nem érdekelte, hogy milyen frissítő is a tóban úszkálni, ő a partról nézte, ahogyan a haverja a vízben hűsöl.

próbálkozz csak tovább (én is fogok), de semmiképpen se erőltesd és ne ijeszd meg azzal, hogy ilyenkor másképp viselkedsz :)

2011. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az én kutyim is pont ezt csinálja ;)

2011. júl. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!