Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám miért hányt egész...

Kutyám miért hányt egész éjszaka, lehet emiatt?

Figyelt kérdés
2-3 napja csak alutasakos húst evet.. lehet hogy ez nem volt neki jó? Egész éjjel hányt sima fehéret.. amilyen szokott is néha ha elcsapja a hasát.. olyankor hányik párszor és kész.. de most egész éjszaka hányt.. Szerintetek van valami baja, vagy adjak neki száraz tápot és elmúlik? Mit adjak neki?

2014. aug. 16. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én kutyám is így volt, és mejdnem elpusztult mert babéziát kapott, ez kullancsbetegség. vidd orvoshoz...
2014. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen okos dolog a gyakorikérdésekre kiírni ilyet. Mert 11 darab számot beütni a telefonba nehezebb és állatorvost megkérdezni. Meghát ha okos telefon még ott van a képernyőzár, meg aztán még a hívás gomb ááh, sok idő nagyon.


Az a helyzet, hogy orvost kéne megkérdezni mert így látatlanban lehet a kajától, de lehet rosszabb dolog is.

2014. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szombaton nincs orvos :(
2014. aug. 16. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom nektek milyen állatorvosotok van, de a miénk minden egyes nap elérhető, a nap bármelyik órájában. Állatorvos mindig van, mert a kutyák nem csak hétköznap lehetnek betegek! Mindenképpen hívd fel az állatorvost, ha pedig ilyenkor nem elérhető minnél hamarabb válts vagy vidd ügyeletre! Hidd el, a kutyád nem fogja megválogatni a betegsége időpontját...
2014. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha véletlenül tényleg babéziás akkor nem jó sokáig halogatni az orvost mert 3 nap és gyógyíthatatlan
2014. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1.5 napig tartott, valószínű a csirke hús volt a hibás... szerintem allergiás lehet rá.. de nem vagyok benne 100%-ig biztos... mert már egyszer jártunk ugyanígy, akkor megevett egy adag csirkehúst és utána rosszul lett ugyanígy hányt, ment a hasa, remegett 1 -2 napig mint most. viszont pont akkor oltották, ezért nem tudhattuk hogy mi lehet a baj.. utána adogattunk neki csirkét, de nem csak azt, hanem valami mellé és nem lett baja. Viszont most csirkés alutasakos kaját evett és mást nem nagyon evett mellé és megint rosszul lett.. jó kérdés akkor, hogy most mi lehetett a gond...
2014. aug. 18. 01:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy allergiás rá, de csak akkor mutatkozik így meg, ha nagyobb adagot eszik magában? Hogy lehetne ezt kideríteni?
2014. aug. 18. 01:02
 8/8 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz és ő kivizsgálja
2014. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!