Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősödő kutyák szűrővizsgálata...

Idősödő kutyák szűrővizsgálata? Szoktad vinni a kutyád ilyen vizsgálatra? Hova és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

7 éves a yorkim, szeretném évente egyszer elvinni egy átfogó szűrővizsgálatra, mint vérvizsgálat, általános fiziológiai vizsgálat, szív, UH stb. Nézegettem a neten, de eddig nem találtam olyan orvost, ahol komplett szűrővizsgálat csomagot kínálnának idősödő kutyáknak, illetve ahol találtam ott eléggé húzós az ár.


Tudtok esetleg ajánlani megfizethető áron ilyen szűrővizsgálatot, persze az is lényeges, hogy jó legyen az orvos és alapos. Köszönöm előre is a segítséget.


2014. aug. 22. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szív és hasi UH, Péterfia Dalma, kb. 7500 Ft.

Vérképet meg bárhol kérhetsz kb. 8000 Ft-ért, én a fiatal kutyánál is évente egyszer azért elviszem.

2014. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mmango válasza:
Péterfia Dalmát nem ajánlom, nekem a dilettantizmusa miatt meghalt a kiskutyám. Ő kezelte és amikor rosszabbul lett visszavittem hozzá, hogy tüdővizenyőre gyanakszom mert fullad, még egy röntgent sem csinált, visszaadta egy szívUH után azzal hogy még jobb allapotban van a szívbetegsége mint régen..(Ez is eleve hülyeség). 2 napra rá meghalt a kiskutyám, megfulladt a beteg szive miatti folyadékgyülem miatt amit a Ráday utcai állatkórházban igazoltak. Azóta megtudtam, hogy a tüdőfolyadékot nem mutatja ki az szívultrahang csak a röntgen, de mivel Péterfia az Uh-ból szedi be a pénzt ezért röntgenre nem küldte... Egy lelkiismeretlen, amúgy a saját kollágáit a háta mögött kritizáló, rossz orvos. Pedig meg kell jegyezni a Minivetben minden más orvos szuperjó! Szóval ha jó helyre akarod vinni és még aktuális akkor a Család utcai Rendelőt javaslom, a felszereltség is jobb a szakértelem meg a Dalmához képest ég és föld.
2016. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!