Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van Bács-Kiskun megyében...

Hol van Bács-Kiskun megyében Tompához a legközelebbi kutya/állatmenhely?

Figyelt kérdés
Szeretnék önkéntesként dolgozni valamelyik jobb állatmenhelyen, de szívesen besegítek egy "szegényebb" helyen is. A lényeg, hogy közel legyen, mert pl.: Szegedre nem fognak a szüleim hetente akár többször is fuvarozni... Szóval a lényeg, hogy közel legyen. Keresgéltem a neten, de valamiért nem találtam meg a kellő infót, és hamar meguntam... Légyszi segítsetek, ténnyleg, segítséget szeretnék, nem kritizálásokat, meg idegesítő kommenteket... :)

2014. aug. 28. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiskunhalas?
2014. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Igen, Kiskunhalason van legközelebb Tompához, állatmenhely! :) (autóval 27 perc mind össze)

Nagyon szép cselekedet, amit teszel! :) Aki meg emiatt megszól Téged, az egy sz*r ember! :) (én is önkéntes vagyok)

Hidd el nagyon fogod élvezni az ott létet! :)

2014. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És esetleg egy szegényebb kutyamenhely? Jó, nem akarom, hogy sok legyen a szegény kutyamenhely/állatmenhely, de akkor még érdemesebb lenne gyűjtéseket szervezni nekik... Konkrét menhelyeket szeretnék, nem pl. városokat, hanem rendes nevet, mint pl. a vigyél haza, vagy ilyesmi :)
2014. okt. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!