Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya munka/s...

Szerintetek ez a kutya munka/show vonalú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2014. aug. 29. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Munkának gondolnám.

A füle egy iszonyat, még vágottnak is ocsmány. Nem tudom hogyan megy ez, de szerintem kizárnák a kiállításon.

2014. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi,igen,a füle el lett rontva,látható a képen.De szegény kutya nem tehet róla...A gazdái nem is akarták levágni,beszéltem velük.A legjobb orvosok is hibáznak :/ És sajnos ez a kutyán látszik meg.
2014. aug. 29. 13:24
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem show, egeszen elrontott fulel...
2014. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elvannak rontva a fülei,nem az a kérdés xD A fülei elvannak rontva,nem tagadom le,de nem vagyok kíváncsi több füles megjegyzésre,aki ért egy kicsit hozzá,rögtön látja hogy el van rontva a füle,ez olyan hatalmas észrevétel,mintha azt mondanám,hogy szuka.
2014. aug. 29. 13:52
 5/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Csak reménykedem, hogy a dobermannban nincs akkora különbség, hogy képről látni lehessen. Ugyanolyan kutyákat látni kiállításon, mint versenyen.
2014. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Van különbség,sajnos mostanában már minden fajtánál van.De itt most az a kérdés hogy képről munka/show féle az a kutya.Nem akarok jobban belebonyolódni,olyan egyszerű a kérdés,ahogy le van írva.
2014. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
dobermannál nincs munka, meg show vonal. Van dobermann aztán jónapot. képről nem olyan vészes. A fangja lehetne erősebb, a szeme közepes szinű, a sötétebb a kivánatos, kicsit hosszu, és nem elég feszes a háta. De aki azt mondta neked, hogy ilyen meg olyan vonal, az hazudik!!!
2014. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem értem mi gond a fülével, szerintem teljesen korrekt, nincs belevágva, jó a formája és egyforma... nem olyan, mint a manapság show körökben divatos denevérfülű dobik, de az arcához illik ez a fazon.

úgy egyébként a válasz az, hogy vonala válogatja, de dobiból nem hinném, hogy már kialakult volna külön munka vonal.

2014. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Munka és show kennel a megkülönböztető.
2014. aug. 29. 17:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobiknál nemigen van munka-, meg show kennel.
2014. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!