Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy golden retriever?

Milyen egy golden retriever?

Figyelt kérdés
Illetve lehet, még nem biztos. Mekkora kutyaház kéne neki? Sokat ugat? Ássa/kaparja a kertet? Kutyasuliba mennyit kell vinni? 130cm a kerítésünk, ezt át tudja e ugrani (szoktak e így elszökni)?
2014. aug. 30. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mi van, ha kisbetűvel írta? Ez nem számít ha szereti és foglalkozik vele.
2014. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Pontosan! Nem tudom mit kell ezen izélni, hogy kicsivel írtam. Mellesleg azóta már írtam, hogy keverék(amúgy nagyon édes kiskutyus:)) És szerintem a legtöbben, akik kutyát szeretnének, komolyan is gondolják és komolyan veszik a gondozását. (jó nyilván vannak kivételek de azoknak nem való kutya.)
2014. aug. 30. 13:24
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

a 8-as válaszoló mindent pontosan leírt.

Szóval olvasgasd, és értelmezd.

2014. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

OFF:

A Buksit nagy betűvel kell írni, a golden retriever-t nem. Lehet, hogy te annyira nagyon szereted, hogy nagy betűvel akarod írni, ez nem baj (hibás, de hát kit érdekel ez már a mai világban), viszont a kérdezőt nem kell lehurrogni érte, hogy ő nem tette, mivel így a helyes az írásmódja.


ON:

Egyébként nekem nem goldenem van, de egy barátnőm szokott egyet sétáltatni, és párszor voltam már velük. Hihetetlen okos kutya, sose volt kutyasuliban, mégis rengeteg mindent tud, de ehhez az kellett, hogy a gazdája tudja, hogy kell megnevelni. Most már idősödik, nem hall már olyan jól, de kézjelekre ugyanúgy reagál. A napi sétát még most is igényli.

2014. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Én pont hogy biztattalak, kedves kérdező, biztos jó gazdi leszel! Bocsi, ha félreérthető voltam! A helyesírásban is jó vagy! Hajrá goldi keverék, biztos nagyon cuki lesz!
2014. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

8-as én tudom hogy értetted illetve gondolom ezért volt fura amit 13-as írt de nem veszem magamra, ha olyat írnak sem. Én a kérdéseimre szerettem volna választ (kaptam is) és szívesen elfogadok tanácsokat, tapasztalatok is érdekelnek.

Nem vagyok valami nagy "gyakorikérdéses" ritkán járok ide, mivel tudom, hogy máshol okosabb választ is találhatok sokszor.

És azt is tudom, hogy hiába van egyes kutyafajtáknak általános jellemzői nyilván eltérhetnek, főleg keverék kutyusok esetében. Ezért is lényegesek a tapasztalatok:)

2014. aug. 30. 14:02
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt mondom, hogy szép kutya meg minden, és megérdemli a nagybetűt. Amúgy meg úgy helyes, ha nagybetűvel írjuk, mert Ez egy fajtának a neve, és hiába van sok belőle, mégis megérdemli az egész fajta ezt a "megtiszteltetést".
2014. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!