Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok akik elítélik a szaporítá...

Azok akik elítélik a szaporítást, miért mondjátok azt hogy inkább legyen keverék?

Figyelt kérdés
Aki a szaporításra azt mondja, hogy addig van kínálat, amíg van kereslet, az nem gondolja, hogy két tök különböző fajtát összepároztatni felelőtlenül, még sokkal rosszabb? Ha szapis kutyát csúnya dolog venni, akkor keveréket még csúnyább, nem? A szapis legalább még mondható fajtatisztának. Érdekelnena véleményetek mert ez nekem nem logikus. Bunkó válaszokat nem kérek, nem hülye vagyok, csak nem értem a logikátokat.

2014. aug. 30. 15:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A keverék alatt nem két fajtatiszta kutya párosításából született (szaporított) kölyköket értünk, hanem mentett kutyákat. Tök mindegy, hogy hol születnek, minek mondják őket, fajtatisztának vagy jellegűnek vagy keveréknek, ha szaporított/véletlen alom/egyszer szüljön Fifike, ne hozzon az illető onnan kutyát. Van elég a menhelyeken, ugyan olyanok, mint amiket hirdetnek.
2014. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon erőltetett dolog keveréknek nevezni a törzskönyv nélküli kutyákat. Attól hogy nincs papírjuk, még nem biztos, hogy van másik fajtájú felmenőjük. Csak nincs ami ezt igazolja. De attól még nem feltétlen volt. Szóval ez már csak a megrögzött állatvédők mániája. Szerintem...
2014. aug. 30. 23:08
 23/24 anonim ***** válasza:
22%

Egyetertek kerdezo, de amint latod jol leszavaztak a 8. valaszomat a nagy "szakmabeliek".


Az rtl bemutat nekik egy negativ peldat es mar kantaljak is amit mondanak nekik. Agymoso media.


Mint irtam en belulrol ismerem ezeket a dolgokat. De ha a vilag azt kialtja hogy a torzskonyves kutya a fajtatiszta kutya hat legyen. Maradjatok hulyek. :) Mar leirtam hogy nincs vervetel...


A fajtajellegeket kene nezni a ValoVilag 7 helyett, es akkor nem lenne csunyacska kutyaja amikor felno. De gondolom megerolteto lenne vasarlas elott meggooglezni hogy pontosan mi is az.


Olyan meg NINCS hogy "fajtajellegu". Vagy fajtatiszta vagy keverek. Kesz. Te europid fajtajellegu vagy torzskonyv nelkul talan?


A masik pedig fajtAtiszta. A A A A A !

2014. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
A "megrögzött állatvédőket" nem érdekli, milyen a kutya. Tenyésztőtől van vagy sem, ez a lényeg. Aki felelőtlenül almot lehoz és 20-30-50 ezerért árulja, vagy ingyen adja Fifike kölykeit, felesleges szaporulatot hoz létre. Az állatvédők ezzel az állománnyal dolgoznak. Majd ha azt csinálod, amit ők, akkor nyilatkozz a munkájukról.
2014. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!