Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen, a kutya...

Valaki segítsen, a kutya borzaszto gödröket ás, már megvertem érte de eddig semmi. Németjuhász és 1éves, valami tipp?!

Figyelt kérdés
Ásás ,kutya,németjuhász
2014. aug. 30. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni és foglalkozni kell vele, nem verni! Vidd el kutyasuliba, vagy keress házhoz kijáró kiképzőt, mert ehhez segítség kell!
2014. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Téged is úgy neveltek, hogy vertek?
2014. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy megvered semmit nem érsz el, fáraszd őt le, sokat sétáljatok, fáraszd szellemileg is. Hidd el egy fáradt kutya nem ás.
2014. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A német juhász munkakutya,tehát nem élő riasztó és nem kerti dísz.Ahogy írták,állandóan foglalkoztatni kell és lefárasztani agyilag és fizikailag.Az unatkozó kutya kárt tesz,bármilyen fajta is,de a munkakutyák főleg.
2014. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaneveles nem egyenlő a veressel.határozottan mond neki, hogy nem szabad.a hangsúlybol többet ert.és mivel egy kölyök kutyának sok az energiája inkább előzd meg a bajt és fáraszd le valamivel játszal vele,sétáltasd stb
2014. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mindhárom kutyám szokott méretes gödröket ásni, pedig már nem kölykök. A kisebb testű kezdi, a nagyok folytatják, amíg akkora nem lesz, hogy a kicsi nyakig belefér és nyáron ott hűsöl. Ha betemetem, ásnak másikat. Eszembe nem jutott ezért őket megverni, hadd ássanak, ha akarnak, elvégre kutyák.
2014. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4-5 óra aktív foglalkozás megvan? Nem hiszem..

Sétálni rendszeresen viszed, legalább 2 órára egy nap?

Alapengedelmesség megy? Ha nem akkor itt kezd el az egészet.

Valakit nem zavar, hogy ás a kutyája, engem iszonyatosan zavarna, hiszen eddig semmi kárt nem tett a kertben és ha hirtelen ásni kezdene én addig törném magamat ameddig nem tudnám mással lefoglalni és elterelni a figyelmét! Nem verni kell a kutyát abból nem ért!Foglalkozz vele és fáraszd le NAPONTA!

2014. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom írni, amit előttem:

Fizikai és szellemi lefárasztás minden nap. + kutyasuli.

A kutyát nem verjük, már csak azért sem, mert szart sem ér, legfeljebb fél tőled a kutya.

Ötlet:

Ha elkezd ásni, dobj oda egy kavicsokkal negyedig-harmadig töltött üdítős palackot úgy, hogy ne lássa, hogy te dobod. Derült égből a villámcsapás. De abban a pillanatban dobni kell, amint elkezd ásni, úgyhogy ehhez kell türelem, kitartás. (Nem a kutyához kell hozzávágni, hanem mellé.)

2014. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Aki másnak vermet ás...
2014. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Máshova menj trollkodni te kis f...!
2014. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!