Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitani valaki? Van egy 3...

Vazuulll kérdése:

Segitani valaki? Van egy 3 Honapok Fiu Husky-m, Hogyan tudnam Leszokatni arrol hogy ne OLJE meg a Csirkeket, Tyukokat .

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos a vérében van, nálunk is ezt csinálta, mint egy farkas, el kell zárni tőle, mert ha ott vannak a kertben akkor neki az kihívás. A Husky nem véletlen néz ki úgy mint egy farkas, utána néztem és bár nagyon kitartó, erős fajta, de a háziállatok (tyúk, liba, kacsa...) a gyengéi.
2014. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Én nyulakat szoktattam terrierrel össze.
2014. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :D Tehat akkor nem lehet leszokatni oket Rolla :(
2014. aug. 31. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Zárd el a tyúkoktól, amíg meg nem tanítod neki, hogy nem szabad őket bántani. Ha utóbbi nem megy egyedül, irány a kutyaovi.
2014. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen,mielőtt kutyát választunk,illik utánajárni annak,milyen az adott fajta viselkedése.
2014. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bántani akarja őket, rászólsz. Ha nem zaklatja őket, akkor dicséret. Addig is pedig el kell zárni őket egymástól. A husky nem kimondottan az a fajta, amit állatok közelében szoktak tartani. De nem lehetetlen, csak javasolnék tényleg egy kutyaovit. Nem egyszerű fajta eleve és már most nem bírsz vele ezek szerint. :/
2014. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
huskym csirkéket nyukokat mem béntja kint vannak fekszik melletük de a gyöngyit megölné
2014. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény Gyöngyi... :D
2014. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!