Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a kutya chip?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy akiknek van ilyenje, az nem bízik a kutyájában.

De csak szerintem nem jó dolog ez?


2014. szept. 1. 14:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Arra is tökéletes, hogy a kiszökött, garázdálkodó, majd befogott kutyus bunkó gazdája is meglegyen. :) Ugyanis kötelező úgy tartani a kutyát, hogy ne szökhessen ki!


Simán el tudják lopni akár a te kutyádat is. Lefújják, altatóval szúrják és már megy is a csomagtartóba. Ez nem csak azon múlik, hogy vigyázol-e rá ... de mit magyarázok neked, az eddigiek alapján te eldöntötted, hogy a chip a bizalom hiányára utal .... -.-"

2014. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Annyira értelmetlen ez a kérdés. Senkit nem érdekel, hogy SZERINTED van-e értelme a chipnek vagy sem, mert KÖTELEZŐ. Gondolom idegesít az is, hogy bérlet kell a buszra, vagy jogosítvány a vezetéshez. Az élet már csak ilyen. Viszont akinek a mai napig nincs chip a kutyájába, az évek óta veszettség ellen sem oltatta a kutyát, sőt orvosnál sem volt. Az ilyentől helyből koboznám el minden állatát, csak az a baj, hogy olyan sok ilyen igénytelen, buta ember van, hogy képtelenség lenne hova vinni azt a sok szerencsétlen állatot.
2014. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem minden kutyámban van chipp, viszont ami nagyon elszomorít hogy nagyon sok állatorvos ellátja a kutyákat chip nélkül is.
2014. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!