Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a kutyusomról,...

Vélemény a kutyusomról, szerintetek ijesztő (sokak szerint igen)?

Figyelt kérdés
L/14 vagyok. [link] [link]

2014. szept. 1. 16:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen kutyákat. Nekem nem félelmetes hanem édes.
2014. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
én is imádom,egy nagy mackó,tele szeretettel <3
2014. szept. 1. 17:11
 13/27 anonim ***** válasza:

Miért hiányos a fogazata?

Tudod, az, hogy kerítésnél, ha mennek, mindent szétszed, nem igazán remek dolog. A kutya rendesen megtanulta, a rács mögül mindenki ellenség. Nem tudom, ebben neked mi a jó?

Az utcai afférnál pedig, jó lesz ügyelned arra, emberre kutyát tilos uszítani. Ha utcán harap a kutyád, a törvény szerint vétkezel, mert tudva lévően harapós kutyát a gazdájának szájkosárral kell emberek közé vinni.

Amúgy igazán normális fotód nincs róla?

2014. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, viszont egy picit fogyhatna. Attól pedig, hogy kerítés mögül védi a területét, még nem agresszív. Enyém is ezt csinálja, de mikor kint sétálunk, normálisan viselkedik. Így kellene viselkedjen a tied is.
2014. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Kinézet után aranyos, de amiket leírsz róla, az alapján már kevésbé tetszik. Nem normális, ha egy gazda büszke arra hogya kutyája agresszív...és itt nem a területőrzésre gondolok... lejön egyből a szavaidból, hogy büszke vagy arra, hogy támad... Az meg, hogy ha beindul, senki nem tudja megállítani...eleve nagy probléma...te vagy a gazdája, neked kell tudni leállítani, bármikor. Rotim van, örző-védőnek képezve...de a parancson kívül soha de soha nincs joga morrogni, támadni vagy mást csinálni (kivételt képez, ha idegen jelenik meg az ajtónál).
2014. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem ijesztő, inkább fura. Meg fogatlan. xD Nekem mondjuk a farkasforma kutyák tetszenek (hegyes fül, hegyes pofa, arányos felépítés). De nem ijednék meg a kutyádtól, ha egyedül szembe jönne velem valahol.

Sok kerítés mögött tomboló kutya kiszabadulva meg nyuszi ... szóval erre ne legyél büszke. Az ilyenek szoktak széttépni gyerekeket és időseket (már ha nincs szocializálva és csak ki van csapva a kertbe foglalkozás nélkül ...).

Ez a beléd kötöttek történet meg olyan kamu szagú. Szerintem nem viszed ki az udvarról 14 éves kiscsajként ezt a kutyát. Első képen is láncra van verve. Nem ismerlek ugyan, de ezekből az apró jelekből erre tudok következtetni ...

2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem elég félelmetes...Főleg, hogy még agresszív is...Az ilyeneknek, mint te, pont nem ilyen fajta kutya kellene...Megáll az ész, még örülsz is, hogy agresszív?!
2014. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
# 16/17 hmm..nem ilyednél meg tőle mi? De azért ha megkóstolna akkor már beszarnál tőle..jólvanna nem kell itt irigykedni,hidd el hogy nem fogatlan épp elég foga van ahhoz hogy mondjuk letépje a kis kezedet:)))amikor pedig kiszabadul egyáltalán nem nyuszika,elhiheted.. igen büszke vagyok arra hogyha én úgyakarom a kutyám agresszív és meg tud védeni...a második képen sincsen láncon te eszetlen...és tudod mi a kamu szagú? az okoskodásod...
2014. szept. 2. 14:57
 19/27 A kérdező kommentje:
# 16/17 ja és igen jól mondtad..nem ismersz! ez a kutya már nem az első ilyen kutyám..
2014. szept. 2. 15:00
 20/27 A kérdező kommentje:
# 14/19 nem kell fogynia,azért ilyen mert izmos..és kicsit előnytelen pózból fotóztam..semmi baj sincsen vele,megy mint a golyó.
2014. szept. 2. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!