Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a kutyusomról,...

Vélemény a kutyusomról, szerintetek ijesztő (sokak szerint igen)?

Figyelt kérdés
L/14 vagyok. [link] [link]

2014. szept. 1. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.


Hát jó, legyél büszke erre a "gyönyörűségre". Irigykedik rád a kaszás, nekem aztán ingyen sem kéne ez a kutya, bocs. Kicsit durvább kutyákkal is kerültem már szembe, hidd el, tudok bánni velük. :) De ha attól jobban érzed magad, képzeld el, hogy mindenkit lemészárol a Földön és te leszel vele a világ ura ....


Az első képen meg ott a lánc. Ennyire vaksi vagy? Remélem tényleg csak kamuzol és a szüleid neveletlen kutyájával próbálsz villogni. :/ Mellesleg a második képen ugyan nincs láncon, de a háttér ugyanaz. A talajból ítélve rengeteg időt tölt el ott.


Nőj fel!

2014. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

tegnap 14:57

Eszem ágában nincs megijedni a kutyádtól. 30 év kutyázás után nem tudsz újat mutatni. És bizony, hiányzik elől fog. Mitől tűnt el?

Remélem, sosem fogsz eljutni odáig, hogy a kutyád nem törvényes keretek között embert harap. Mert akkor a kutya fogja megszívni sajnos.

2014. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
17-es vagyok.Nagyon egyszerű ember lehetsz, meg valószínű szarul is nézel ki, hogy a szerencsétlen kutyáddal akarsz kompenzálni...Jobb sorsot érdemelne, mert előbb-utóbb megharap (jó esetben nem széttép)valakit, aztán el lesz altatva...És igazad van.Félelmetes ez a kutya, mert te vagy a gazdája...
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
"A talajból ítélve rengeteg időt tölt el ott. " Ez mi ez ember? te normális vagy? van neked életed? nem hinném,úgyhogy lődd le magad és kotródj,nem szégyenled magad hogy más kutyáját azért fikázod mert neked még életed sincs?..gyönyörű vagy.. *taps*taps*
2014. szept. 3. 15:58
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Jajj kislány, azért mert ilyen keverék kutyátok van, nem kell felvágni. Te meg az enyémtől pisilnél magad alá. De én legalább nem mutogatok róla képeket, hogy nini milyen félelmetes. Nemtudom, de én 14 évesen sem akartam ilyenekkel felvágni, valszeg mert nem akartam mindenáron a középpontban lenni. Sajnállak, ha nincs értelmesebb elfoglaltságod. De csak egy jótanács, ha igazán azt akarod, hogy felfigyeljenek rátok és valóban érdekel a kutyátok, akkor inkább kezdj el vele járni kutyaiskolába, akkor legalább sportosabban fog kinézni (hidd el, én látom, hogy ott van háj is az izom mellett)! És akkor talán rájössz, hogy nem a kutya félelmetes (?!) külsejével kell villogni, hanem azzal, hogy hallgat rád és nem agresszív!!! Próbálj valami normális dolgot találni az életben, ami értelmes foglalatosság!
2014. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
*taps* köszönöm most elmehetsz..
2014. szept. 11. 18:38
 27/27 KGabi0000 ***** válasza:
Szerintem tényleg nem kéne azzal felvágnod,hogy a kutyád agresszv,ez egyátalán nem jó,sőt az ilyen kutyákat szokták elaltatn.Nekem normális kutyám van,aki nagyon barátságos,játékos,okos kutya és soha nem volt agresszív senkivel,de ha az is lenne a lehető leggyorsabban szoktatnám le róla.
2014. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!