Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tekintélyes, ijesztő kutyafajták?

Tekintélyes, ijesztő kutyafajták?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan kutyafajtákat mondani, amelyeknek már csak a puszta megjelenésük tekintélyt parancsolóak?

2013. aug. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Rottweiler, KÁJ, kaukázusi, Orosz-fekete terrier, komondor.


De attól függ amúgy kiket kell elriasztania. Itt az a cigány, amelyik tart a kutyától, az tart mindtől, amelyik meg nem fél tőlük, az csak addig nagymenősködik, míg meg nem látja mire képes az adott kutya.

Pl.: nálunk simán beszólnak a rottim mellett is, egészen addig, míg el nem beszélget velük...

2013. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobermann, Rottweiler, Bordeaux-i dog, Dán dog, Cane corso, Moszkvai Őrkutya, Kaukázusi Juhászkutya, Bullmasztiff, Boerboel, Beuceron, Szibériai Husky, Alaszkai Malamut, Csehszlovák farkaskutya stb.
2013. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a kiképzés kérdése. Itt volt egy olyan kis puli is amihez be nem lehetett menni, mert annyira fesztiválozott, szaggatta a nadrágokat. De láttam olyan nagy bumfordi dögöt is, amelyik éppen felnézett aztán aludt tovább. Szóval beállítottság, vérbeliség kérdése. Külsőre a nagy juhászkutyák, orosz fajták a tekintélyesek.
2013. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Husky meg a Malamut lenne az utolsó amitől megijednék :D
2013. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Husky és a Malamut is tekintélyt parancsoló fajta. Egyébként nagyon sokan félnek a Huskyktól (tapasztalat), elég egy rajzos maszk, amely morcossá teszi a külsejét, vagy a kék szem rideg tekintetet sugároz. ;) De persze én sem ijedek meg tőlük, mert bűbájos fajták, de aki nem ismeri őket, az ezeket nem tudja!
2013. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tundernita válasza:
mindenképpen őrző-védő fajtát válassz mint mondjuk a bordeaux-i dog vagy a sharplaniac juhászkutya. az utóbbit 100%-ig merem ajánlani nekem is ilyen volt és senki ember fia nem mert bejönni tőle. nagyon impozáns fajta és nincsen túltenyészve ami nagyon fontos. gyorsan és könnyen képezhető a családját imádja és minden áron megvédi idegenekkel szemben bizalmatlan. amit megtanul azt egy életre a tudatába vési. viszont fontos hogy megkötni és verni nem szabad ezt a fajtát mert az megbosszulja önmagát. remélem tudtam segíteni neked. sok sikert a választáshoz.
2013. aug. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!