Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megérzik, hogy a...

A kutyák megérzik, hogy a gazdájuk kit szeret, kedvel?

Figyelt kérdés
A volt páromat, akit mai napig imádok, első perctől sose ugatta. . Sőt, körbeugrándozta. Most van egy pasi, aki nyomul rám, és ma átjött, a kutyám majdnem felfalta, befelé is, meg kifelé menet is.
2014. szept. 1. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Az én kutyámnál is tapasztaltam ezt.
2014. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki sugárzást meg érzik a kutyák!!Én se értem!muterom simán be ment szomszédba ahol volt két nagy kutya..

Ugy szereték muteromat mintha ő ettetné őket.

2014. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vivi0328 válasza:
Általában igen, az attól függ mennyi ideig vagy a kutyáddal, mennyit foglalkozol vele. De ez nem mindig az amit a kutya érez lehet, hogy a te érzelmedet vetíted ki rajta keresztül. Lehet ezek a te érzéseid csak olyan közel áll hozzád a kutyád hogy ezt ő is megérzi rajtad. Ilyen nekem is volt az egyik ismerősünket akit én még ma se szeretek azt valamiért a kutyám sem hajlandó be engedni az udvarba ha ott vagyok ha nem .
2014. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! :) Megérzik, hogy Te milyen energiát sugárzol, és annak tudatában cselekednek.
2014. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2014. szept. 1. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor azt írjátok "megérzik" akkor valami woodoo hatodik érzékre gondoltok, vagy mire? :)

a kutyák velünk együtt élnek, ha elég szoros a kutya-gazda viszony, akkor egészen a legapróbb rezdüléseinkig megtanulják (látják, hallják, tapasztalják), hogy mi-mit jelent. ha idegesek leszünk, más lesz a hangszínünk, a gesztusaink, sőt, a szagunk is. a kutya ezt tudja, érti, és a számára logikus lépéssel fogja összekötni, illetve azzal a viselkedéssel, amit mi megerősítettünk benne. ezért lehet az, hogy a pasi aki most nyomul rád - és a szóhasználatból ítélve ez neked annyira nem tetszik - a kutyád számára sem szimpatikus. látja rajtad az ellenszenvet és ugyan úgy reagál, ahogy te is. ha később mégis megszereted valószínűleg a kutya is máshogy fog hozzáállni.

2014. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. szept. 2. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!