Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki! A kutyám egész nap...

Valaki! A kutyám egész nap búslakodott, nem evett szinte semmit, délután füvet evet mert gondolom sava volt, alig ivott és most este levittem sétálni hányt egy picit (vért) csak vér, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem voltszéklete csak körübelül 10 csepp friss vér jött ki belőle. Mit csináljak? Mi lehet a baja? SÜRGŐS
2014. szept. 1. 23:09
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
9re tudtak fogadni mert a városa másik végén van a klinika se kocsink nincs se semmi,most ittvan velem nézem hogy nem e történik vele semmi.az ügyeletes aztmondta az is leeht hogy azutcán patkánymérget evett és most kezdett hatni...
2014. szept. 1. 23:39
 12/32 anonim ***** válasza:
Xar ügy :( Én is mérgezésre gondoltam :(Taxi nincs Debrecenbe? Azért szurkolok csóri kutyának :(
2014. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De van csak az ügyeletes mondta várjunk reggelig..félek
2014. szept. 1. 23:53
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos az, aki azt ajánlja, várjál reggelig? Ez hihetetlen. Nincs másik orvos? Ez, aki ügyeletes, nem orvos. A közelébe se menjetek.
2014. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Telefonáld körbe az összest, van aki házhoz is megy...mikor a mi kutyáinkat lemérgezték, éjfékor jött le a doki, falun...ne várj reggelig mert léehet hogy nem éri meg a kutya
2014. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
ez az egy klinika van többet nem tudok a leghamarabbi 9 kor nyit.. egyfolytába öklendezik..
2014. szept. 2. 00:01
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Az összes állatorvost, akit találsz a telefonkönyvben, hívd fel, kezd azzal akihez járni szoktál. Sz..ul van látod, lenyelt vmi rosszat, vagy mérget evett, egyik sem túl jó, reggelre lehet kínok közt pusztul el, ne várd meg
2014. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
de értsétek már meg nem tudok semmit csinálni.. nagyszüleimmel élek akik járni alig bírnak.. 16 éves vagyok 20 számot hívtam ebből 2ő vette fel ahol az egyik ember elküldött az any*mba hogy késővan a másik meg reggel 9ig várat.. nagyon szeretem a kutyám de nem tudok segíteni.. ahjj;(
2014. szept. 2. 00:07
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem mondott semmit az ügyeletes, mit csinálj vele reggelig? Most hogy van a kutya?
2014. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta figyeljem,most megint hányt de nem volt benne vér csak fehér volt meg volt benne kis fű amit délután evett,ez mit jelent??
2014. szept. 2. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!