Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám leszoktatni a...

Hogy tudnám leszoktatni a kutyámat a kocsi ugatásáról?

Figyelt kérdés
Nekunk a házunk a dediek telke alatt van es ugy tudunk kocsival közlekedni, hogy egy dombon megyunk fol. Van egy puli kutyánk masfel éves es ha beinditjuk a kocsit es elindulunk akkor a kocsi előtt ugatja a kocsit es elotte rohan ugatva.Hogy tudnam errol leszoktatni?S.O.S-be kene!!!Ha tud valaki szakembert vagy valakit/esetleg valaki tud segiteni a valaszirok között tegye meg legyszivel!! Meg csak 14 éves vagyok..SOS-be kene!!

2014. szept. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Te ne ülj be a kocsiba, mikor undultok. Csak apukád, vagy anyukád, te maradj kint és amikor elkezdene ugatni, akkor ránts egyet a nyakörvén határozottan, és mond azt, hogy "Ne". És ezt nagyon sokszor megismételni vele. Egy idő után már nem kell kint maradnod induláskor!.
2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én pulim is ilyen volt, el is ütötték de szerencsére túl élte de nem tanult belöle. Minden nap járok vele sétálni és ugy szokott le a kocsi ugatásró hogy mikor jött egy kocsi egy jutalom falatot dugtam az orra elé, akkor nem a kocsira hanem a jutalom falatra figyelt. Végül meg csak akkor adtam neki mikor nem ugatott és ha meg meg akarta támadni a kocsit akkor megrántottam a pórázát és határozottan rászoltam.
2014. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Imola Ágnes ***** válasza:
A kutyát tedd pórázra, és az első által leírt módszert alkalmazd... ennek azonban előfeltétele, hogy a kutya hallgasson rád...
2014. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, vígan ki is szalad a kapun az autóhoz.

Hosszú póráz. Kapun belül tartani a végét. Autó elindul, kutya elindul, a tartó ember legyökerezi magát és vár, amíg elfogy a póráz. Akkor kutya repül egyet, a madzagot tartó pedig rákiált, NEM !

2014. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. szept. 4. 14:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem vele ezt csinálni.Ehez türelem kell ugye? Segitsetek légyszi meg kommentekkel es hogy esetleg ti hogyan szoktattatok le.Ehhez nagy türelem kell,ugye?
2014. szept. 6. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint általában a kutya neveléséhez, ehhez is türelem kell. Mivel egy megrögzött szokást kell letiltani , még nagyobb türelem kell.

Ajánlom valamelyik férfi tagját a családodnak, aki helyetted gyakorol a kutyával.

2014. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj csak hogy apukám kint dolgozik kulfoldon..a papamekra nem számíthatok..anyu is ejjel-nappal dolgozik..szoval maradtam én..
2014. szept. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!