Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok írni bukaresti menhely...

Tudtok írni bukaresti menhely oldalakat?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam a tömeges kóbor kutya altatásról, 16 ezer szerencsétlen kutyát altattak el... Elszorult a torkom, komolyan. Azt is írták, hogy még ugyanennyi van befogva, és én szeretnék kihozni onnan egyet. Tudtok linkelni nekem menhelyeket? Csak bukarestit, mert csak oda tudom megoldani az utazást.
2014. szept. 3. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártál már Romániában?
2014. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha beírod a google-ba, hogy animal shelter bucharest, akkor kiad találatokat, a facebookról is, vagy ott is kereshetsz.
2014. szept. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És van ismerősöd, aki elhozza a kutyát? Akkor menjen be ő és hozzon ki egyet. Azt még nem árt tudni, hogy a veszettségi oltást követő 21. naptól utazhat a kutya. Chippelni kell, oltatni, útlevelet kiváltani, hitelesíttetni és azután várni 21 napot.
2014. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Csak egy kis türelmet...most járok utánna, hogy honnan érdemes kihozni... ha találok normális szervezetet, azonnal írok. Amúgy van olyan szervezet, aki segít lebonyolítani a szállítást.
2014. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Imola Ágnes ***** válasza:

2 szervezetet ajánlottak:

Robi: [link]

és a GIA: [link]

Sok szerencsét!

2014. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Hát, van mit átböngésszek, nagyon sokan vannak szegénykék:(

2014. szept. 4. 13:49
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Hát igen, sajnos... ha esetleg probléma adódik, írny nyugodtan... Kolozsváron élek, tudok segíteni a közvetítésben:D
2014. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!