Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zdrásztvítjé! Mondanátok...

Zdrásztvítjé! Mondanátok olyan kutyát, az alábbi típusok közül?

Figyelt kérdés

Német juhászusz

Saint Bernardius

Ír farkaskutya

Labrador



2014. szept. 3. 15:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Olyan kutyát,amelyik egy 1 szobás garzonban jól megél napi 3 sétával

Kocsiba kibírja hányás-fosás nélkül-(hogy miért hangsúlyozom?mert az utóbbi kutyáim mind becsináltak)

2014. szept. 3. 15:28
 2/19 anonim ***** válasza:

Sok-sok mozgatással a labradort és a német juhászt mondanám. Az, h h viseli az autózást, egyedfüggő.

Ha kölyökként kerül hozzád és már ekkor elkezded szoktatni, nagy valószínűséggel nem lesz gond, azonban akad olyan egyed, akinél sajnos benne van a pakliban, h a korai szoktatás ellenére sem fogja bírni.

2014. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Napi 3 séta? Attól függ, milyen hosszúkat...

Amúgy a fentiek közül leginkább a bernáthegyit ajánlanám lakásba, hacsak nem kell 10 emeletet lépcsőznie. Nem egy pörgős fajta, elszunyókál egész nap.

De minden kutyát lehet lakásban tartani, csak mozgatni kell.

Az autóban hányás egyéni hajlam kérdése, sajnos.

2014. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ok.Tehát azt mondjátok legyen a bernáthegyi?
2014. szept. 3. 15:59
 5/19 anonim ***** válasza:

szia!


Az eddigi kutyáim közük csak egy nem volt hányós autóban. Olyan ez náluk, mint a gyerekeknél. Van, amelyik émelyeg, van, amelyik nem. Csak a spániel bírta, a beagle, a mudi, a német juhász hányós volt a kocsiban. Nem fajtafüggő, egyéni adottság!!


Ezek közül én talán a labradort ajánlanám, bár ő vadász hajlamokkal rendelkezik, nagy a mozgásigénye.


Óriástestűt csak akkor, ha van lift, ugyanis a csípőjük nem bírná. A bernáthegyi túl is melegedne. Én is túlmelegszem a 3. emeleten, nyáron kb alsóneműben bírtam. A kutya nem tud levetkőzni!!

2014. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bernáthegyit semmiképp. A felsoroltak közül ő az egyetlen, amelyik lakásban nem igazán tartható, pláne nem ekkorában... inkább a németjuhász, vagy a labrador.
2014. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

What about ír farkaskutyus??

Amúg viselkedés szempontjából melyik a barátságosbb?Hallottam h a huskyk önzők.Igaz ez?

2014. szept. 3. 16:29
 8/19 anonim ***** válasza:

Az ír farkassal semmi tapasztalatom nincs. Az, hogy melyik barátságosabb, nagyban függ a neveléstől. De miért ezek a fajták tetszettek meg?

A huskyk egyébként nem önzők, de nem egyszerű esetek.

2014. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jajj bakker.Van kutya amelyiknek nincs kutyaszaga?Asszem.miden nap megfurdetem.Rosszul vagyok mert egyet.megszagoltam.Shit
2014. szept. 3. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Na jol van kerdezo, neked inkabb ne legyen kutyad.

Mi az, hogy nem birod a kutyaszagot?

Meg mi van, ha behany a kocsidba?

Nem a huskyk onzok, hanem te.

2014. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!