Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi szükséges az agilityhez?

Mi szükséges az agilityhez?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kutya :D kutyasuli ---> gyakorlás :D nmerom ilyenekre gondoltál-e... Vagy... Mire gondoltál?
2014. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyrn cuccokat vigyek magammal? Pl.:,klikker..stb?...es tudsz jo kutyasulit Gyorben? :) koszi a valaszt
2014. szept. 3. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:

A klikker hasznos, ha a kutyád be van klikkelve, de alapvetően jutifalatot szoktak használni, meg játékot.

Amúgy Győrben és környékén több agilitysuli is van.

Pl.

Kint Sárás II. az A-Team Agility csapat (én is idejárok)

[link]


Aztán van a K3-Kismegyeri Kutyás Klub

[link]


Valamint kint Töltéstaván a Béta Kutya Klub

[link]

:)

2014. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,bevan klikkelve a kutyam :)...es jutifalinak sajtot es virslit szoktam adni neki mert a szaraz ilyen izebizeket nem ajanljak :)...es van jutifali tartonk is :) es ilyen dog on tour itato palackunk is :) ha esetleg megszomjazna suli kozbe :D...ooo koszonom szepen hogy belinkelted nekem!! :) es szerinted attol meg ha 13 vagyok is mehetek vele? :)
2014. szept. 3. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gond a korod, sőőőt :)
2014. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tenyleeg? :) dejooo :D igazaabol a gyorujbarati Ebland kutyasuliba vinnem a kutyusomat jovo nyaron az osztalytarsam is jonne az o kutyajaval! :) es ott sajna nincs agility :( melyiket ajanljatok a legjobban? Melyik agility sulit? :)
2014. szept. 3. 22:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Ey hogyhogy nem gond? :) valakitol azt hallottam nem lehet 16evnel fiatalabbank mennie sulizni :/
2014. szept. 3. 22:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Kutyasulit nem tudom, de agilityre nem gond a korod, ismerek 12 évest, aki agility jár a kutyájával, tök egyedül. Én nyilván elfogultságból azt mondanám, hogy az A-Team, hisz odajárok. Szerintem remek agilitys csapat, de a Béta Kutya Klub is nagyon jó agility téren. Mindkét suliban olyan edző van, aki rendszeresen kijut az Agility világbajnokságra. Egyszer 3. lettek csapatban, rengeteg versenyző közül. Én azt tanácsolom, hogy esetleg látogass el mindhárom suliba, nézd meg, hogy zajlik egy edzés és válaszd ki, amelyik a legszimpibb.
2014. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az agilityzés előtt érdemes letenni egy engedelmes vizsgát a kutyáddal, mivel az ül-fekszik-marad kötelező egy edzésen, valamint a kutya atombiztos behívása. :)
2014. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engedelmes vizsgára nincs szükség, csupán arra, hogy engedelmes legyen, tudja azokat, amit az előző kommentben írtak. Mert baromi idegesítő mindenkinek, ha a fél edzés a kutyád kergetésével megy el. Amit vigyél, az itató, jutifalat, játék, kakizacsi kb. ennyi. És sétáltasd le előtte a kutyát. A korod pedig inkább előny mint hátrány agilityben, ha amúgy tudsz koncentrálni, nem vagy szétszórt.
2014. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!