Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm kutyája meg fog halni?

Ismerősöm kutyája meg fog halni?

Figyelt kérdés
ismerősömnek van 1 kutyája és befedeztette most meg fog halni? ha jól tudom 1. tüzelése 8-9 hónapos én hiába mondom neki hogy korai nem hallgat rám de ivartalanítsam szüveget nemár mivel nem az én kutyám tuti nem fogom nem is engedné

#kutya #tüzel #halott #befedeztette
2014. szept. 3. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Igen. Meg fog.

Minden, ami el, vegul meghal.

2014. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor ismerősöm kutyája bele fog halni az ellésbe ?
2014. szept. 3. 23:06
 3/15 anonim ***** válasza:
7%

Meghalni csak emberek halnak meg, állatok kimúlnak, elpusztulnak, elhullanak stb.

De nem kell aggódnod.

2014. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Hát előfordulhat, ilyen korban általában az állatorvos ad immunerősítőt, komplikációk akkor léphetnek fel, ha nagyobb a hím, mint a nőstény példának:

Corgie nőstény+Husky hím=80%komplikáció

Corgie hím+Husky nőstény=10%komplikáció

Elvetetni el lehet, és mit csinál a kicsikkel? Kidobja az utcára, aztán jól van?

2014. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem evidens, hogy belehalhat az ellésbe.
2014. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
gondolom el akarja majd adni shiba inuja van
2014. szept. 3. 23:19
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Az első válaszolónak teljesen igaza van, a kutya egészen biztosan meg fog halni, de nem biztos, hogy ilyen fiatalon. De az ismerősöd egy sima szaporítónak tűnik, nem hiszem, hogy a kutyája egészsége különösebben érdekelné...
2014. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a kutyája amúgy nem beteg én mikor látom kutyasuiba onnan ismerem szép kutya szép a szőre energikusnak tűnik mindig menyi az esélye hogy belehal az ellésbe nem tom mivel fedezték de van egy olyan sejtésem hogy ugyanojan fajtával de ebbe már nem avatott be
2014. szept. 3. 23:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem akarlak megbántani, de sokkal könnyebb lenne elolvasni a mondandódat, ha használnál vesszőket a mondatrészek között. Így mindent 2-3x kell elolvasnom, hogy megtaláljam a mondatrészeket, és értelmezni tudjam a leírtakat.
2014. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom, bocsi sajnos kis koromóta nagyon rossz a helyesírásom, meg a mondat fogalamzásom és mindig ez van
2014. szept. 4. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!