Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm kutyája meg fog halni?

Ismerősöm kutyája meg fog halni?

Figyelt kérdés
ismerősömnek van 1 kutyája és befedeztette most meg fog halni? ha jól tudom 1. tüzelése 8-9 hónapos én hiába mondom neki hogy korai nem hallgat rám de ivartalanítsam szüveget nemár mivel nem az én kutyám tuti nem fogom nem is engedné

#kutya #tüzel #halott #befedeztette
2014. szept. 3. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

ok, a próbálkozást már nagyra értékelem, köszönöm. :)

a kutyát meg rendszeresen kell vinni az orvoshoz, és akkor remélhetőleg nem lesz baj. De az ismerősöd - már elnézést - egy felelőtlen hülye.

2014. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de ez a kutya kizsigerelése.Normálisan két éves kora körül lenne jó,addigra fejlődik ki teljesen a kutya.Mondjuk akkor sem kellene szaporítani.Ha ezt nem veszi figyelembe,nyilván mãst sem,ami fontos lenne az anya meg a kölykök egészségéhez.
2014. szept. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ismerősödnek gratulálok.

Van rá reális esély, hogy nem hal bele a szuka, viszont a fejlődésének semmiképp sem tesz jót. Nem véletlenül mondják, hogy két éves kora előtt nem kellene fedeztetni.

"szép kutya szép a szőre energikusnak tűnik" sajnos röntgen szeme egyikünknek sincs. Az, hogy egészségesnek tűnik, semmit nem jelent, mert lehet, hogy van olyan örökletes betegsége, ami csak később jelentkezik vagy ő tünetmentes hordozó és ha beleválasztottak a kanba, akkor kijöhet a betegség a kölykein (mert gondolom szűrésekre sem volt idő, ha már ilyen sürgős volt kölyköket gyártani).

2014. szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
azt hogy mit szűrtek vagy nem szürtek rajta nem tudom. enyém lenne biztos nem csináltamm volna ezt de nagyon megkedveltem eza a kis édes kutyust és azért csak nekem is roszul esne ha az a agyi állapotos gazdája megülné a szüléssel
2014. szept. 4. 20:41
 15/15 anonim ***** válasza:

Most demagog leszek.

Innen nezve, jobb lenne a kutyanak, ha belehalna az ellesbe, minthogy a khm.. gazdaja radobbenjen, hogy mekkora uzlet is a szaporitas, es raadasul evente 3x is lehet elletni...

2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!