Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoktatok mondani mikor...

Mit szoktatok mondani mikor megkérdezik, hogy mennyibe került a kutyátok?

Figyelt kérdés

Egy ritkább fajtájú kutyánk van és minden nap valaki megkérdezi,hogy mennyibe került.

Amúgy nem került többe mint átlagosan egy tk-s kutya,mégsem szeretem vadidegenekkel ezt kitárgyalni. Egy idő után meglehetősen zavaró tud lenni.



2014. szept. 4. 09:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vissza kell kérdezni: ön szerint mennyit ér? :)
2014. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
"minőség" alapján osztályozzák a kutyákat? Vajon minket embereket is így osztályoznak az árják?
2014. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha az illetőn látom, hogy úgymond,,normális" és kulturáltan,nem egyből ezzel indítva,finoman rákérdez,megmondom. (300.000). A közelben lakók viszont semmit nem tudnak, ugyanis falun lakunk, ahol a pletyka annak rendje és módja szerint terjed, a kutyának itt becsülete sajnos nem igen van, viszont annál több a részeges, húsz forintért a saját anyját eladni képes alak, úgyhogy ,,itthon" eszem ágában sem lenne mondani. Egyébként is bent alszik velem éjjel a kutya, biztos ami fix (meg egyébként is). Egyszer hallottam séta közben, hogy a kocsmánál fennhangon hüledezett egy ember a többieknek, hogy milyen kutyám van, ötvenezer forintért vettem... Nem tudom,honnan szedhette a nem éppen valósághű infót, de Isten őrizz szólni, csendben tovább mentünk. Mivel nem egy gyakori jelenség, sajnos ilyen kérdés elő-előfordul, de ha normális az illető, éppenséggel el lehet neki mondani. Nem baj az, ha nem akar mindenki egyből ilyen kutyát, véleményem szerint nem is való mindenkinek, arról nem beszélve, hogy addig jó a fajtának, amíg nem jön szembe minden utcasarkon...
2014. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!