Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever tulajdonosok,...

Golden Retriever tulajdonosok, nektem mi a napirendetek a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
nem is goldim van,ezért szeretném a segítségeteket kérni! :) eléggémozgékony kuytusról van szó,nem lusta :D

2014. szept. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyém még kölyök kutyus. Reggel és este játszunk, és játék után eszik. Ha napközbe tudok akkor kint vagyok vele. Este szoktunk sétálni menni.


Nem tudom, hogy mi mást tudnék még írni..

2014. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 9 hónapos, mellette egy keverék. kertes házban lakom, nagy kerttel, de kinti-bentiek. reggel kelünk, "közös" kávézás a teraszon, kicsi játék. etetés, én elmegyek dolgozni. 4 körül hazaesek, ki a kertbe a kutyákhoz, játék, tanulgatás, minimum egy óra séta, 7 körül etetés, pihi, este kutyázás,utána alvás.
2014. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindnekinek! :)
2014. szept. 6. 16:21
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekünk 6 éves a kicsike :) sajnos a szüleim csak betegség vagy tüzijáték esetén tûrik meg a házban :( reggel suli elõtt wgy kis simi ha már kijött a házából, ha nem én szoktam hagyni aludni. Suli után játék, este felé 30-60 percig taró séta a Duna-parton. (El van engedve, fürdik) aztán utána fésülés ha van kedve mindkettõnknek, utána etetés. Napközben apa kimegy hozzá, néha kiviszi az utcára/sétálni, mert éjszaka dolgozik.
2014. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es valaszolo! :) pacsit ide :) nalunk is csak akkor johet be a hazba :) de szerintem jobb is neki kint,tud futkozni :) es en reggel suli miatt nem is viszem ki,csak suli es tanulas utan seta,klikkerezes,jatek :)
2014. szept. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!