Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann tulajdonosok,...

Dobermann tulajdonosok, mesélnétek kicsit a kicsit a kutyátok jelleméről?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a fajta, a közeljövőben lehet, hogy felkeresnék egy kennelt, mint potenciális vevő:). Eleve az agilisebb testalkatú kutyákhoz húz a szívem, a dobermannban pedig imádom, hogy nagyon intelligens, figyelmes, nagyon öntudatos, de azért játékos is. Persze tudom, hogy kell egy határozott jellem a neveléséhez, meg hozzáértés, de ezzel szerintem nem lenne gondom. Amúgy nem első kutya lenne az életemben, felneveltem már kettőt.

Érdekelne, hogy ti, mint tulajdonosok hogy látjátok a sajátotokat? (Amúgy szukát tervezek, velük mindig jobban kijöttem:)



2014. jún. 21. 18:01
 1/2 anonim válasza:
0%
Nagyon agresszív, de domináns fajtatípus.Nekem nem rég pusztult el Lenor nevű szuka Dobermannom.Ha jól megneveled, nem lesz vele gondod.
2014. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
egy egészéges ösztönháztartással rendelkező kutya, nem agressziv. milyen a jelleme? Ez jó kérdés:) 12 van itthon, és mind más:)))
2014. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!