Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 hónapos amstaffom...

Van egy 6 hónapos amstaffom mikor kezdhetem el ki gyúratni?

Figyelt kérdés
Mert mindenki azt mondja h kis kényes meg ilyenek h vézna:/
2014. szept. 6. 14:55
 1/5 Firestorm ***** válasza:
87%
És akkor mi van?Menő vagy nem menő a téma?Akkor erre felesleges volt ilyen fajtát választani,van elég vagizónak ilyen kutyája és rájuk is lehet nézni milyen "jó" kutyák az ilyen emberek kezében...Amúgy meg 1,5-2 éves kortól lehet "gyúratni",de annak előbb utána kellene nézned,hogyan is működik egy ilyen dolog.Nem utána kötök egy traktor kereket aztán hadd szóljon...Vagy felcseszem egy futó padra pár órára és hú de jó.Bár meglehet próbálni csak akkor 3 éves korára lesz egy rokkant kutyád.
2014. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Aztán miért akarod gyúratni,miért nem jó úgy,ahogy van?Nem tudnád így játszani a menőt a haverok előtt?
2014. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Kb.ilyen idős korban szoktak nekik marhahúst adni,hogy izmozodjon.De szerintem sem ez határozza meg,hogy jó kutya e.
2014. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes. Én meg remélem, hogy ilyen szép karcsú marad az amstaffom, mint most 5 hónapos korában.

Egyébként egy éves kora előtt nem! Sem futtatni, sem húzatni, semmi ilyen!

2014. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nah, Izom Tibor is kérdezett:)))))

bakker: kigyuratni????????????

istenkém, minek ilyen embernek élőlény ( kivéve ami testén tenyészik ) ?

2014. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!