Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkeallergiás a kutyánk,...

Csirkeallergiás a kutyánk, akkor tojást sem ehet? Illetve olyan kutyatápot, amelyben tojás van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ha csak a csirkehúsra allergiás, akkor csak a csirkehúsra, a tojás pedig nem hús. De amikor kiderült az allergiája, miért nem kérdeztétek meg ezt a dokitól? Jobb lenne ha őtőle kérdeznéd meg.
2014. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mienk is csirke allergias , es ezert csak a husat nem eheti mert kiuteses lesz tole , meg piros lesz a szeme ! De tojast azt ehet !
2014. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a mienk csirkés premium tápot evett, de nagyon vakaródzott, meg rágta magát.

Igy váltottunk bárány húsos tápra, amitől minden tünete elmúlt, most ezt a fajta tápot nem kaptam itt a közelünkbe, de olyan van, ami nem csirkehúsos, viszont van benne tojás.

Akkor megpróbálom ezt átmenetileg. Aztán, ha megjön a rendes tápja visszállunk.

Megkérdeztem az orvost, kettőt is, az egyik szerint ehet ilyen jellegű tápot, a másik szerint nem.

2014. szept. 7. 17:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul nyolc hónapos, mivel kölyök kutyáknak nincs más húsjellegű táp csak csirkés, legalábbis abban az árkategóriában, amit mi meg tudunk venni, így kistestű kutyáknak való felnőtt tápot kap.
2014. szept. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!