Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a Husky fajtisz...

Mennyibe kerül a Husky fajtiszta kutya? Szeretnék egyet, de nem tudom, hogy mennyiért és hogy hol lehet venni.2-3 hónaposat szeretnék, maximum 5.

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
t
2014. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
FajTAtiszta husky 100 ezertől felfelé. Elhozni a törvény és a józan ész szerint is leghamarabb 8 hetes korban lehet egy kölyköt.
2014. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Először is fajTAtiszta, nem fajtiszta. Viszont...

Mennyit tudnál foglalkozni vele? (séta, játék, agyi fárasztás) Egy huskynak nem elég napi egy 10 perces séta.

Hol tartanád?

Vinnéd kutyasuliba?

Utánaolvastál a fajtának?

Attól még, hogy megláttad egy képen, aztán kigondolod, hogy akarsz egy ilyen kutyát az már rég rossz. Amúgy meg beírod a google-ba husky tenyészet, keresel egy telefonszámot és felhívod.Arra számíts, hogy egy fajtatiszta husky 100000-nél kezdődik.

2014. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Körülbelül 40-50 ezer forint körül van,bár én láttam már 20 ezerért is,illetve van sok ingyen elvihető felnőtt husky,az olx.hu oldalon.

Tenyésztőnél biiztos elérik a 100.000 ft-os nagyságrendet..

2014. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem véletlenül érik el a 100 ezres nagyságrendet... Kérdező!

Az olx-en és hasonló oldalon NEM KAPSZ fajtatiszta kutyát (fajtisztát igen, de amit te keresel az fajtatiszta), és persze az is fontos, milyen céljaid vannak a kutyával. Nagyon kemény fajta, következetes gazdi kell melléjük, elég makacsak. Jól gondold meg a vásárlást.A kakastavi kennelt merem ajánlani ;)

2014. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló(k).


Kioktatást nem kérek, de köszönöm a tanácsokat. A kutyát a lakásban tartanám - kertes házban lakunk, így bármikor kimehetne az udvarra - a sétáltatással sem lenne gond, van hely rá a lakhelyemen, kutyafuttató is van. Tudom, nagy gondoskodást igényel, eddig az össze kutyám-kutyánk aki volt mindegyik megkapta szinte maximálisan. A kutyáim mindig ápoltak voltak, fürdettem őket, vigyáztam az étkezésükkel. Kutyaiskolába nem vinném el, hiszen be tudom-tudjuk itthon tanítani.

2014. szept. 7. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök! :)


Vagy ha ragaszkodsz a fajtatiszta, törzskönyves kutyához, akkor keress a neten husky tenyésztőt. Viszont az áruk 100 ezertől kezdődnek.


Vagy elmész a menhelyre, és ott nézel egyet. :)

2014. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Menhelyen jártunk már, de vagy túl fiatal volt, vagy egyáltalán nem volt. Menhelyen nem nagyon fordul elő. A pénz az nem számít :)
2014. szept. 7. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Faj = kutya, macska, ló, elefént, stb.

Fajta = husky, dalmata, tacskó, bulldog, stb.


Minden kutya FAJtiszta, de nem minden kutya FAJTAtiszta, ezt jól jegyezd meg.


Egy szibériai husky 100 ezer forint tájékán kezdődik, tenyésztőtől, párosítástól függően. Nem írtad milyen színűt szeretnél, de ajánlanék pár kennelt, akiknél nagyon szép, egészséges kiskutyák szoktak lenni:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szaporítótól persze kevesebbért is kapsz, de nem ajánlott sem etikai, sem egészségügyi okok miatt. Hogy miért is nem, arra itt választ találsz: [link]

Ha nem tudsz vagy akarsz ekkora összeget a kiskutyára költeni nézz körül menhelyeke, vagy a fajtamentésnél:

[link]

[link]

2014. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

sok a sablon rizsa.


megértem akitekit miértnem jártatja itt a száját.


A magyar husky tenyésztők szoktak hobby célra eladni, ivartalanítási kötelezettséggel. Vagy ha még is tenyésztési szándékod lesz vele a későbbiekben akkor kompenzálnod kell az árát. Addig csak fénymásolatot kapsz a tk-ról. De ezeket nem 100 ezrekért adják, hanem kb feleannyiért.

2014. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!