Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Tehát lakás (54 nm) a ház mögött nagy "sétáltató hely" kis "kutyajátszótér". Olyan kutyát szeretnék ami 150.000 ft alatt lenne.

A séták:

Reggel: 30 perc

Délben: másfél óra

Este: 30 perc

Késő este: 5 perc

Szeretném ha gyerekbarát lenne és nem olyan "icipici" lenne mint pl.: egy csivava.

Amik tetszenek (és ajánlotok nekem) : Cavalier King Charles Spániel, West Highland White Terrier, Foxi, és bármilyen spániel.

De nyugodtan írjatok más nekem való fajtákat is. Köszi!


2014. szept. 8. 20:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A Foxi nagy energia bomba és ha elmarad a délben 1,5 órás séta szétkapja a lakást, meg nyáron nemtudom megoldható-e az esti séta mert délbe nyilván nem tesz jót neki ha rohangál odakint.

Esetleg francia bulldog, nyugodt természet, ennyi séta kb elég neki és szereti a gyerekeket, rövidszőrű viszont az átlagnál többet nyáladzik.

Vagy a Bichon Bolognese/Frise/havanese, Mopsz, Mini uszkár.

2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy nem vagyok gazdag, de már nem 1-szer láttam hogy 100.000 alatt nem találok tenyésztőtöl kutyát.... Sajnos :)

Aki szeretne írjon! ;) Amúgy milyen fajtákat ajánlotok nekem? :)

2014. szept. 8. 20:39
 13/30 anonim ***** válasza:

A francia bulldog szerintem még ennél is többe kerül. De egy próbát megér, mert illene hozzátok. Nagyon édes kutya. :)


Terriert semmiképp!!! Nem ők a nektek való kutyák!


Menhelyről is érdemes lehet fiatal kutyát elhozni, látszik rajta, hogy mi lesz belőle, viszont még veletek nőhet fel. Még az 1 éves kutya is kölyöknek számít.

2014. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de Francia Bulldogot nem szeretnék, mert nem annyira futkározós inkább ül az ölemben. Én jobban szeretem a kicsit rohangálósabb tipusokat...:) De azért kösz! :) Még írjatok! ;)
2014. szept. 8. 20:43
 15/30 anonim ***** válasza:
Rohangálnak ők is. :D De még mennyire! Mondjuk nyáron hamar kidőlnek szegénykék az orruk miatt ...
2014. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyen fajta, mert ha nincs pénzed törzskönyves kutyára (ami bizony 100-150 ezer forint körül mozog), akkor ígyis-úgyis csak keveréket kapsz. Persze, majd próbálják veled elhitetni hogy az, meg a csillagokat is leígérik az égből, aztán megnő a kiskutya és baromira nem az lesz belőle amit vársz... vagy rosszabb esetben kapsz egy szaporított, beltenyésztett "nyomorék" kutyát, ami lehet úgy néz mint mint a fajtatiszta, csak hát lehet egészségben, jellemben nem fog stimmelni.


Ha nincs pénzed fajtatisztára, akkor vagy gyűjtsd rá pénzt vagy fogadj örökbe.

[link]

2014. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
A Westie terrier nem lenne jó nekem? Vagy ha spániel akkor melyiket ajánljátok nekem? A mopsz nem annyira tetszik, az uszkár aranyos, de annyira azt sem szeretnék.... Nagytestű kutyát ne ajánljatok, mert nem aztnem szeretnék....:)
2014. szept. 8. 20:48
 18/30 anonim ***** válasza:
és a menhely?
2014. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Kedves 20:46-os most miért dumálnának rám egy "nyomorékot"!?

Kistestűt szeretnék, nem (pl.:) Golden- Németjuhász keveréket amit eladnak nagyobb Si-cu nak... ha tenyésztőtől veszem ilyen nem fordul elő!

2014. szept. 8. 20:55
 20/30 A kérdező kommentje:
Menhelyről egyenlőre még nem szeretnék mert az 1. Kutyám lesz és szetetném ha kölyök lenne....:) Majd a 2. Kutyám menhelyről hozom! ;)
2014. szept. 8. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!