Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Tehát lakás (54 nm) a ház mögött nagy "sétáltató hely" kis "kutyajátszótér". Olyan kutyát szeretnék ami 150.000 ft alatt lenne.

A séták:

Reggel: 30 perc

Délben: másfél óra

Este: 30 perc

Késő este: 5 perc

Szeretném ha gyerekbarát lenne és nem olyan "icipici" lenne mint pl.: egy csivava.

Amik tetszenek (és ajánlotok nekem) : Cavalier King Charles Spániel, West Highland White Terrier, Foxi, és bármilyen spániel.

De nyugodtan írjatok más nekem való fajtákat is. Köszi!


2014. szept. 8. 20:11
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Még válaszoljatok! ;)
2014. szept. 8. 21:00
 22/30 anonim ***** válasza:

egy kutya 15 évig is élhet. És nem tudom, hogy te mennyire tartanál ki az első mellett, hiszen a kölyök is felnő.

vagy te 2-3 évig szeretnéd, s utána tennéd a nappali ágyra, és vennéd az újat?!

Mert ez is fontos részlet. Jó volna ha megemlítenéd, hogy mit teszel vele 2-3 év múlva. És 14 év múlva mennyire szeretnéd...

2014. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Amíg az 1. El nem pusztul addig nem vennék újjat. 100% hogy 2-3 vagy akár 15-16 éves korában is úgy szeretném mint ahogy 5 hónaposan! Tuti!
2014. szept. 8. 21:04
 24/30 anonim ***** válasza:

igazából Te tudod mit akarsz (az előbbiekben mondtad), de akkor minek tetted fel a kérdést?

Nagyon ismert fajta (és egyben természetesen barátkozóak) a Retrieverek. de azt is elutasítottad.

Mond: Most te egy energiabombát akarsz, vagy egy nappalidíszt?

2014. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

Na egyébként ez butaság, hogy menhelyen nincsenek kölykök.. Sajnos tele vannak velük! Az én kutyusom is onnan jött 4 hónaposan, de voltak ott 6 hetesek(!) is. Ha nincs olyan fajta, amibe szerelmes vagy, tényleg megérné ellátogatni egy menhelyre. :)

Ja, és nekem is az első kutya.

2014. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Energiabombát!

Amúgy nem választottam ki magamnak 1 fajtát se, a Cavalier is tetszett, de nagy Kedvencem a Westie is.

2014. szept. 8. 21:10
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm valószínű a menhelyre is ellátigatunk! (Noé állatitthon)...:)
2014. szept. 8. 21:11
 28/30 anonim ***** válasza:

Á, tényleg nincsenek kölykök a menhelyen...

[link]

2014. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal:

[link]

válaszd ki hány kg legyen, minek szeretnéd, mennyit vinnéd kozmetikushoz, szőre milyen legyen, természete, kert nagysága, és törődési idő.

2014. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2014. szept. 9. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!