Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vonattal vinnék haza egy 4...

Vonattal vinnék haza egy 4 hónapos kölyök kutyust, kellene neki szájkosár?

Figyelt kérdés

Közepes termetű, a kisállatszállítóba már nem fér el, a szájkosár ami van otthon felnőtt kutyának való, nem tehetem fel rá..

Megbüntetnek ha nem teszek rá? Vagy van otthon szájszíj olyan textil.. az is jó lenne helyette?


2010. jan. 18. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutya?
2010. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szájszíj bőven elég rá!Akár milyen pici a kutya, úgyis sokan vannak akik belekötnek, meg félnek tőle :( Szal annyit muszáj sztem.
2010. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg MINDEN kutyára kell a vonaton szájkosár, de gyakran utazom, láttam már svájci fehér juhászt, nagy fekete keverékeket, ölebeket...vonaton, de zsájkosár még soha egyiken sem volt. Volt amin még póráz sem.
2010. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

egyetértek a 2.válaszolóval.

nem veszítesz vele semmit ha legalább ráteszed a szájszíjjat.

2010. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kötelező a szájkosár.vonaton,buszon,utcán.minden közterületen és tömegközlekedésen.és kutyajegyet is kell venni.
2010. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az én kutyáim rendszeresen utaznak vonaton. Jegy kell. Kalauztól függ, hogy beléd köt-e, de ha nem ugatós és nem harap, akkor senki sem fog rád szólni. Ha meg ilyen kis kölyök még, készülj fel, hogy mindenki meg akarja majd simogatni. :) (Persze találkoztam már egy-két tuskóval, aki beszólt, hogy mit keres a kutyám a vonaton, de amíg egy hangja nincs és van jegye, addig ne szóljanak bele.) Ha ilyen fülkés vonaton mész, kérdezd meg a bent lévőket, hogy beülhetsz-e kutyával, mert nem mindenki szeretne kutyával egy fülkében utazni és van, aki allergiás a szőrére.
2010. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
S még mindig én, szóval ha nem egy vérebnek kinéző dromedár és nem ugatós-harapós, akkor nem baj, ha nincs rajta szájkosár. De azért tarts magadnál egyet -én is mindig viszek - és ha rosszallónak látod az embereket, inkább tedd rá.
2010. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló: utcán is kell a kutyára szájkosár? ezt honnan veszed? hülyeség.
2010. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyi ebrendeletekben részletesen meg van adva, melyek azok a FAJTÁK, akiket kötelező utcán szájkosárral sétáltatni. Tévedés, hogy minden kutyára kell! Csak bizonyos fajtákra kötelező, egyébként meg csak a harapós egyedekre, de ez magától értetődő kéne hogy legyen.
2010. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

végül vettem textilszájkosarat neki hogy ne kössenek bele, de nem volt gond vele, egyáltalán nem nézték hogy van-e..

2010. jan. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!